FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Karšių žvejyba Skirvytėje

Darbai ir namų rūpesčiai taip užspaude buvo, kad savaitgaliais žvejybai tegalėjau skirti vos pora valandėlių. Šis savaitgalis išskirtinis, ne tik galimybe ilgiau pažvejoti, bet ir proga aplankyti žvejų meką - Skirvytę.

Su klubiečiu Martynu Mikelioniu, planavom ne tik puikiai praleisti laiką žvejyboje, bet tuo pačiu "pasidaryti" treniruotę. Žinojom, kad šį savatgalį antrojoj krantinėj vyko kariškių varžybos, bet tikėjom, kad tilpsim. Šalia vienas kito susėsti nepavyko dėl žvejų gausos, bet šiaip taip įsispraudėm.

Foto matosi gausus kariškių sportininkų būrys.

 

DSC04216 Small

 

O mes radę vietas, laiko negaištame. Skubam ruošti laiko patikrntus jaukus. Šioje upėje žvejota, tad pirmiausiai norisi išbandyti patikrintas receptūras.

 

DSC04228 Small

 

Kaip vėliau parodė laikas, receptas ir Sensas jaukas nepavedė ir šį kartą.

 

Ne vieni kolegos paminėjo, kad pavėlavom atvykę 10h, jų teigimu kibimas jau baigėsi. Bet namo juk nevažiuosi :)

Reik paminėti, kad iš masalų turėjau spalvotų musės lervų, sliekų ir kukurūzų.  Šių masalų kombinacijomis ir teko visa žvejybos laika žongliruoti.

Bandydami įvairias distancijas, masalo pateikimo būdus ir kitus niuansus, po truputį įsivažiavom. Atlikus teisingus sprendimus, kibimų ilgai laukti neteko.

 

Besišildydami saulutėje, rinkome žuvytę po žuvytės. O karts nuo karto, mūsų plonų pavadėlių  stiprumą  patikrindavo šių sraunumų plačiašoniai - Karšiai. Suteikdami adrenalino ir daug gerų emocijų.

Nepastebimai greitai prabėgo 6h žvejybos, foto sesija ir ilgas kelias namo.

 

DSC04224 Small

 

Kolega Martynas su savo puikiu laimikiu.

 

DSC04235 Small

 

DSC04237 Small

 

Dėka gero kompanijono, teisingai pasirinktų jaukų, nepavedusių įrankių ir žuvingos upės su kimbančiomis žuvytėmis, diena praleista super !

 

DSC04223 Small

 

Kita savaitgali laukia ta pati vieta, tik su kur kas labiau įtempta atmosfera ir neaišku ar kimbančiomis žuvytėmis :))))

IKI...

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve