FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

MINIJA 11-19

Žiemos gniaužtams atleidus, su klubo kolegomis, nepraleidome progos pasidžiaugti atviro vandens sezono malonumais. Nusprendėme aplankyti Miniją. Eilę metų, šioje upėje pradedam po žiemos feederio sezoną. Esant šaltam vandeniui ir sudėtingoms žūklės sąlygoms, sunku rasti geresnį vandens telkinį. Paskutinių dienų orai kėlė nerimą, staigiai ištirpus sniegui, neramino mintis, kad gali nepavykti pažvejoti dėl aukšto ir drumsto vandens, bet nusprendėm surizikuoti.

 

20161119 152238 Small

 

Tad ankstų rytą, su Arnu išjudėjome į Miniją, o ten jau mūsų laukė Nerijus su Nijole. Šioje žūklėje man labai rankos niežtėjo išbandyti naują browning kotą, naują platformą ir žinoma jaukus, su kuriais dar mažai patirties turiu, tai žieminė Starfish Winter serija. Nerijus pasirinko 1pok jauko Kuoja ir vieną Vanilė, o aš vieną pokelį Krevetė ir vieną sliekas. Viskas visiškai skirtiningai, tad buvo smalsu kaip žuvytės reaguos.

Žūklės sąlygos laukė sudėtingos, itin greita srovė ir nesibaigiančių šakų, rastų ir šiukšlių nešimas.

 

20161119 131136 Small 

 

Po trijų startinių šėryklėlių, rišu pavadėlį ir 3min bėgyje atlieku permetimus. Atsargūs kibimai seka vienas po kito, bet su realizacija prastai, tenka plonintis ir ilgintis, ko pasekoje žuvys pradeda pasikirsti ir plakiai keliauja į krantą. Šioje žvejyboje nustebino, kad uodo trūklio lervos, nei kombinacijos su jomis, nesudirbo visiškai. Ant vieno masalo stabiliai žuvys kibti nenorėjo, tad kas keli metimai, teko eksperimentuoti masalais. Puikiai veikė šios kombinacijos - 2 baltos musės lervos - kukurūzas- kukurūzas su sliekučio gabaliuku - kukurūzas su raudona pinka. Žvejybos eigoje buvo momentai, kada įmanoma buvo žvejoti tik 4m nuo kranto, nes visu paviršiumi plaukė šakos ir žolės.

 

20161119 145301 Small

 

Įdienojus nurimo vėjas, per visą žūklės laiką nei lašelio lietaus, tad vienas malonumas, bendraminčių kompanijoje, praleisti pusdienį gamtoje - žvejyboje.

 

20161119 145354 Small

 

Nauja meškere likau labai patenkintas, o platformos komplektavime dar laukia daug darbo, kol bus patogu sėdėti ir viskas po ranka :)

 

Vienas mūsų kompanijos kolega, gaudė sensas jaukais, apie rezultatus istorija nutylės :))

O mes su Nerijum, kaip šiam metų laikui, manau sugaudėm tikrai neblogai, o ir plakių dydis tikrai didelis. Kalbant apie jaukų darbą, Nerijaus receptas mano manymu dirbo geriau, man reikėjo gerokai daugiau pastangų įdėti, norint turėti rezultatą.

 

Mano laimikis :

 

20161119 151650 Small

 

20161119 151606 Small

 

Nerijaus rezultatas :

 

20161119 151927 Small

 

20161119 152113 Small

 

Manau mūsų geras pavyzdys, kad dar anksti užbaigti feederio sezoną, tad mūsų planuose dar ne viena žvejyba !

Būtinai pratęsime bandymus ir eksperimentus su WINTER jaukais, o rezultatus Jūs pirmi sužinoste.

AČIŪ Nerijui, Arnui ir Nijolei už puikią kompaniją ir gerą laiką kartu, iki greito !

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve