FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Kalėdinė Atmata - Pakalnė

Šiandienos žvejybos labai laukiau ir jai ruošiausi. Turėjau didelį norą, šiuo metų laiku, pagauti karšį.

Nors orų prognozės žadėjo orų permainas, bet viltis ir noras dvejoti neleido. Tad vakar iš vakaro uzsimaišiau du jaukus, vieną su saldžiais priedais, kitą smirdaliuką :) , uodo trūklio kvapo ir skonio. Nežinodamas kuris geriau gali suveikti, nusprendžiau turėti du variantus.

Daiktai pakrauti iš vakaro, tad ryte ilgai neužtrunku ir truputį prieš 6 išjudu i Atmatą karšių.

Kelias neprailgo, švintant mes su sūnumi jau vietoje. Vietos kiek nori, vos pora žvejų automobilių matėsi. Atmata truputį nustebino, savo aukštu vandens lygiu.

 

DSC07017 Small

 

DSC07019 Small

 

Jau bandant "pramušti" dugną, suprantu, kad bus problemų. Radęs perspektyvų tašką, jame nesugebu net svarelio išlaikyti, galinga srovė jį rideną, daug žolės. Pradedu jaukinti ten, kur srovėje išsilaiko 80gr šėryklėlė. Srovė greita, tad jaukinu didoka šėryklėle, norėdamas padaryti stalą, šia šėryklėlė ir gaudau. Permetimas turi būti atliekamas mažiausiai kas 5min, nes nemažai žolės neša. Po 25min pirmas kibimas, kuris suteikė vilčių ir 200gr karšiukas krante. Jaukinimo tempą išlaikau, tikėdamasis, kad ateis didesnių karšių būrys. Rezultate dar per 1.5h pagaunu gražų plakį ir kelias nedidelias kuojas. Toks kibimo aktyvumas netenkina, tad paskubomis kraunuosi mantą, ir išjudu laimės ieškoti į Pakalnės upę.

 

Randu labai gražią vietą, kurioje ir įsikuriu.

 

DSC07025 Small

 

DSC07026 Small

 

Nežinau kas čia laukia, tad pradžiai platformos nestatau, bandymai nuo kėdės. Jaučiasi ir čia labai greita srovė, aukštas ir drumstas vanduo, daug šiūkšlių.

 

DSC07061 Small

 

Žūklės tašką išsirenku priešingame krante.

 

DSC07059 Small

 

Šioje nedidelėje upėje srovė tokia stipri, kad žvejoti tenka 80gr šėryklėle. Tiek smagu, kad žuvis kibti pradeda iš pirmo metimo, ir kibimas seka po kiekvieno metimo. Pagrinde kimba plakiai, viena kita kuoja, ir daug visai mažučių plakiukų ir kuojyčių.

 

DSC07036 Small

 

DSC07037 Small

 

DSC07040 Small

 

Svarbu diena ir kelionė veltui nenuėjo, veiksmo daug, nors planuota viskas kitaip buvo :)

Visa ši žuvytė iškart nuo kabliuko keliauja atgal į savo stichiją. Paemiau tik kelis vnt, kurios matosi už kėdės, nes planuose plekšnių žvejyba.

 

DSC07046 Small

 

Net ir šiuo metu laiku, ši vieta ideali varžyboms. Ilga betoninė krantinė, daug gerai kimbančios, smulkios žuvies. Po pietų sustiprėja vėjas, pradeda snigti, dar kyla vandens lygis, greitėja srovė, ko pasekoje, savo taške, pradedu neišlaikyti net 80gr šėryklos. Tad nusprendžiu, kad pakaks. Ta ka planavau, pažvejoti neišėjo, bet žūklės kirminą, sėkmingai numalšnau.

Išsprendžiu dar vieną rebusą ir namo iš Rusnės, važiuoju su karšiais :)))))

 

DSC07062 Small

 

Šį kartą tiek, tikiuosi, kad orai dar leis pafeederiauti, tad iki greito !

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve