FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Žieminė Minija

Pažiūrėjus į kalendorių, kaip ir aišku - žiema, bet pažvelgus i termometro stulpelį, gamtą, kyla abejonių. Žvejui sunkokas laikotarpis, dauguma pasiilgę poledinės žūklės, kuri artimiausiu metu, pagal prognozes, nenusimato. Tad sukdamiesi iš situacijos ir norėdami numalšinti, žūklės alkio kirminėlį, šį ankstų rytą, išjudėjome ten, kur turėtų kibti. Į mūsų žvejų meką, Mingės kaimą.

 

DSC06946 Small

 

Atvykus į žūklės vietą, pasitiko stiprus priešpriešinis vėjas, aukštas ir drumstokas vanduo. Norėdami išvengti vėjo ir turėti komfortiškesnes sąlygas, nutarėm žvejoti Minijoje iš Kintų pusės.

 

DSC06906 Small

 

Jaukai paruošti namuose anksti ryte, tad įsikuriam labai greitai. Kas liečia jaukus, tai labai viskas paprasta, VDE Secret + Roach , dadejau kepintų kanapių ir prieskonių mišinio 150gr. Visas jaukas perleistas per 1mm sietą,dadėta saujelė smulkintų spalvotų džiuvėsių.

Dar vienas niuansas, kuris darė šios dienos žūklę, gerokai malonesnę, tai, kad kompanija palaikė vyresnėlis sūnus.

 

DSC06925 Small

 

Pradėjus žūklę, buvo ir nemalonių niuansų. Po startinio 4 šėryklų jaukinimo, žuvis kibo iš pirmo metimo. 4 metimo metu, piktas viršūnėlės lenkimas, pakertu ir nei pakelti, nei pajudinti, jausmas ,kad kliuvinys, kuris netrukus pradėjo judėti. Iš karto aišku, kad šansų beveik neturiu, bet norėjau bent pamatyti,kas per žuvis, tad neskubėdamas, bandžiau pažaisti, deja nepavyko nei metro pakelti į viršų ir po  eilinio spurto gilyn į dugną, likau be plono pavadėlio.

 

DSC06926 Small

 

Bet ne ši situacija buvo nemaloniausia. Žvejyba pradėjau itin jautriais įrankiais, kotas Preston Duch Master 40, šėryklėlė mažo tūrio 30gr ir nauja ritė Salmo Elite feeder. Pasirinkau gan artima distanciją, norėdamas turėti didesnį tempą. Deja deja, po kokių 10 metimų, sekant metimui, šėryklėlė nulėkė gerokai toliau, nei mano taškas, pirma mintis valas nukrito nuo klipso. Pasižiūriu, ogi to klipso aplamai nėra...Plonyčiai valai, lengva šėryklėlė, pirma ritės žvejyba ir iškart tokia nemaloni situacija. Klipsas galėjo tiktai pats iškristi, nes smūgių stiprių jis nei vieno negavo. Pažvejojau gal tik 10min, bet nepatiko ir dar vienas niuansas, tai ,kad vis po kelių metimų, stabdį reikia iš naujo reguliuoti, daveržinėti, tas ir nervina... Tai pirma pažintis su šia rite ir labai nemaloni...

 

DSC06944 Small

 

Smulkios žuvytės kibo gan aktyviai, lietutis nevargino, tad ši žvejyba buvo tikra atgaiva sielai. Žvejojom 4.5h, truputis eksperimentų, bandymas pastambinti žuvį, išbandytos įvairios masalų kombinacijos, bet žuvis ir jos dydis, liko tie patys. Tikėtina, kad bent mūsų žūklės vietoje, dominavo tik plakiai.

Priešakyje šventės su daug išeiginių, tad labai tikiuosi, kad greitai vėl šiuose kraštuose apsilankysiu.

 

DSC06951 Small

 

 

Tad iki greito kolegos !

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve