FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Karšių žvejyba vėlyvą rudenį

Beldžiasi jau kalendorinė žiema, bet gerai,kad ji tik kalendorinė. Kol už lango pliusas, o vandens telkinių paviršius banguoja, niekaip nesinori meškerių statyti į kampą.

Meteorologų prognozės nebuvo pačios geriausios šiandienai, jas sekiau, nes žvejybą buvau suplanavęs dideliame telkinyje. Ryte prabudęs dar su tamsa ir girdėdamas už lango vėjo gūsius, sudvejojau. Galvojau jau atidėsiu žvejybą, bet vidinis kirminas taip graužė, kad greitai gimė avarinis planas ir paskubomis, tik apie 10h išsiruošiau į Punią.

Kad rankų nereiktų šalti prie vandens telkinio, jaukus užsimaišiau namuose. Šios dienos jaukai kuriuos naudojau, puse pokelio vieno ir pusę kito.

 

DSC06769 Small

 

Atvykus, žvejų gaudančių karpius ar kita baltą žuvį, nesimatė, buvo tik lydekautojų. Tad galima sakyti, kad telkinys tuščias. Žūklei pasirenku vietą, ten kur daigtus nešti arčiausiai :)

 

DSC06768 Small

 

Pasiruošimo darbai ilgai netruko.

 

DSC06748 Small

 

Pasiruošiu du kotus Team Salmo Tournament 90, tai patikrinta ir puki toliašaudė artilerija. Vieną kotą pasiruošiu žvejybai, o kitą kota, kitame taške, eksperimentams :) Iškart pasakysiu, kad labai gerai sugalvojau, pasirinkti du taškus, nes jei bučiau eksperimentavęs viename taške, būtų liūdnai baigęsi :)

 

DSC06745 Small

 

Eksperimentavau su distancijomis, bandžiau vienų ar kitų gyvų daug paduoti, bandžiau dipus ir kitus priedus, ko pasekoje greit prisieksperimentavau :) Bet turėjau kitą tašką, kuriame bandymo paligono nebuvo, gaudžiau pagal pasirinktą taktiką ir ji manęs nenuvylė. Po 6 startinių šėryklėlių, žuvis atsiliepė iš pirmo metimo. Kibimai išraiškingi ir užtikrinti. Papuolė viena kita kuoja, o pagrindą sudarė karšiai.

 

DSC06766 Small

 

Aktyvus kibimai tęsėsi tik kokia valandą, vėliau žuvis tapo gerokai atsargesnė, kibimai vos pastebimi, realizacija gerokai krito.  Žvejyba pasidarė įdomesnė, reikėjo galvoti ir įdėti pastangų, norint suvilioti karšį.

4h žvejyboje, prabėgo nepastebimai. Bet net ir tiek mažai laiko, pakako puikiai pažvejoti, kažka sužvejoti, užsikrauti teigiamų emocijų. www.dideleszuvys.lt tikrai geras pasirinkimas, kaip už lango vėlyvas ruduo, bet norisi kažką pagauti, gerai praleisti laiką.

Mano laimikis :

 

DSC06759 Small

 

DSC06761 Small

 

Jei orai leis, žvejybą kurią buvau suplanavęs šiandienai, tikiuosi pavyks įgyvendinti ateinantį savaitgalį...

Tad iki greito !

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve