FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Birštonas - Nemunas

Trumpai pasidalinsiu įspūdžiais iš šios dienos trumpos žvejybos Birštone :)

Pradėti noriu nuo to, kad praeitas savaitgalis ir šis šestadienis buvo skirtas Bubliams, treniruotei prieš čempionatą. Šis telkinys pasižymi savo žuvingumu, bet žuvis labai smulki. Tad dvi dienas pagaudžius smulkią žuvį, trečią savo noru jau niekaip nesutikčiau :) Norisi sielai malonesnės žūklės, su tikimybe susikauti su stambia žuvimi. Iš to ir gimė planas, pusdienį pažvejoti Birštone - Nemune.

Atvykus į vietą, vaizdelis nenudžiugino. Pamačius Nemuno vandenį, net ne keista pasidarė, kad nei vieno žvejo :

 

DSC05321 Small

 

Visas Nemuno paviršius pasidengęs vienadienių lašalų lervomis.

Jų tiek daug, kad visas valas aplipdavo, prie šoklyderio mazgo susidarydavo didelis guzas, ko pasekoje neidavo prasukti pro žiedelius.

 

Atvykus nemažą atstumą, atsinešus iki žūklės vietos visą amuniciją, juk namo nevažiuosi. Tad greitas pasiruošimas, mano nuolatinis žvejybų pagalbininkas žvalgybą padaro, ko pasekoje dugno net neskanuoju. O ir poros užmetimų dėka, žinau nuo tolimos distancijos iki pat kranto dugno reljefą, esant reikalui žinau į ką galiu persiorentuoti...

 

DSC05349 Small

 

Dugnas žinomas, žvejybos taškas pasirinktas, tad pirmyn...

 

DSC05315 Small

 

Ilgai kibimų laukti nereikia, kaip visada pirmiausiai atsiliepia smulki žuvis, kuri viena paskui kitą, keliauja į krantą ir iškart atgal į savo stichiją.

 

DSC05312 Small

 

DSC05325 Small

 

DSC05337 Small

 

Karts nuo karto nudžiugindavo gan stambi kuoja. Taip bežaisdamas jau pradėjau galvoti ir apie namus, nes pati žvejyba didelio džiaugsmo nekėlė. Bet į galvą atėjo išganinga mintis ( nors tuo momentu dar nežinojau, kad ji suveiks), kad pasirinkus naują žūklės tašką, reik išbandyti kitą jaukinimo taktiką.

Naujas taškas, naujas užšėrimas ir po kokių 10min prasidėjo... Į tašką stojo tik karšiukai ir kibo, tik jie, be didelių pauzių, kas labai džiugino mane.

 

Šioje žvejyboje gavau ir pamoką, visą sezoną įpratau gaudyti be feeder-gum'o, ko pasekoje trijų žuvų pamatyti nepavyko. Viena kibimo metu iškart nukirto pavadėlį, sekančios dvi nutraukė. Kad ir kaip gerai amortizuoja Salmo feederis, bet gaudant plonais pavadėliais 0.10 to neužteko...

 

Kaip ir planavau, žūklę baigiau prieš 13h, nors kibimas buvo pačiame įkarštyje, bet jau ir žuvies pakako, ir gerų emocijų, ir rankos nuo saulytės raudonuot pradėjo :)

 

DSC05353 Small

 

DSC05358 Small

 

Po sėkmingos šios žūklės, kuri vos vos netapo nesėkminga...Bus ne taip sunku darbo savaitę išgyventi be žvejybos.

 Jei pabaiga būtų buvusi kotokia, būti kalti likę vienadieniai :)))))

Iki greito...

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve