FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Žvejyba Lapkričio Mėnesį Ežere

Prieš žvejo prigimties šauksmą, nebaisūs nei lietūs, nei vėjai :) Tad pasibaigus vienai žvejybai, iškarto galvojama ir laukiama kitos žvejybos, neatsižvelgiant į prognozes, nekibą ir kita negandas.

Po ilgo sportinio sezono, atėjo laikas, pažvejoti savoje kompanijoje ir kuo toliau nuo visų kolchozų. Tad šiandienos žvejybos vietos pasirinkimas, kaip kam gali atrodyti keistas :). Nežinomas ežeras, jokios apie jį informacijos ir dar toks metų laikas, kad "kažko" tikėtis, naivu. Bet vertindami ramybę ir laukinę gamtą, išsiruošėme su Arnu ir Tomu, atrasti ir išbandyti naujus vandenis, dzūkijos regione.

Reiktų paminėti,kad šiaj žvejybai laiko turėjome labai ribotai, tik iki 13h. 

Mūsų naujų vandenų atradimai prasidėjo liūdnai, nedavažiavus iki tikslo, užklimpome. Kaip ir didelė bėda,kuri nuotaiką tam kartui sugadino, bet greitai ji buvo išspresta gerų draugų pagalba :)

 

uzklimpom

 

Brangaus laiko valandėlė išgaravo ir kaip suprantama, neplanuotai dislokacijos vieta keisti turėjome. Sustojome ir įsikūrėme papraščiausiai ten, kur radom privažiavimą. 

 

20171104 132404

 

Skanuojant dugną, nustebino labai mažas gylis, apie 20-25m tik 2m, o 45m tik 3.5m, kas neramino, gaudant vėlyvą rudenį. Bet pasirinkimo jokio, tad pasiruošimas vyksta paskubomis, kad spėti nors kiek pažvejoti.

Kas liečia jaukus, pas visus mus tris, viskas skirtingai. Arnas jauką užsimaišo su vandeniu, Tomas nusprendžia žvejoti žemėmis ir gyvais, o aš kaip jau įprasta, užsimaišau jauką vien aromiksu. Šiai žvejybai nespėjau pasigaminti savadarbio, tad naudoju Timar aromiksą su trupučiu Starfish, maišau vieną kg jauko. Visas receptas foto :

 

20171104 055202

 

Po startinio jaukinimo, nustebina Tomas su žemėmis, žuvis atsiliepia iškart, pirmos kuojos keliauja į krantą.

 

20171104 131439

 

Užbegant įvykiams už akių, pasakysiu, kad žemių efektyvus pasirodymas, su startu ir baigiasi. Galima daryti išvadą, kad ant žemių sukeliamo debesio, žuvys greičiausiai suregavo, bet jų taške išlaikyti neįmanoma.

Aš užšeriu tolimiausiai už visus tašką ir per 20min nesulaukęs kibimo, pasidarau ir artimą distanciją, kurioje kuojos kibti pradeda viena po kitos. Nuolat tikrinu ir tolimą tašką, kuris po puvalandžio sudirba. Pirmas kibimas iš toliau ir kažkas solidesnio atsipurto pakeliui. Bet pradedu tašku tikėti ir gaudau jame. Su 5min palaukimu kibimas beveik kiekvienu metimu ir karšiukai pradeda keliauti į krantą. 

 

20171104 111404

 

Viskas stoja į savo vietas, mano tikėjimas duoda rezultatą, dar nei vieno karto nepavedė jaukas užmaisytas vien tik aromiksu. 

 

Pas Arną situacija ne daug geresnė, nei su žemėmis, viena kita kuoja :

 

20171104 121801

 

Šioje žvejyboje pas mane lieka viena bėda neišspresta, tai kabliukai. Nerealizuotų kibimų skaičius ir pakeliui "nuėjusių" karšiukų kiekis, gerokai didesnis, nei ištrauktų. Dirbo tik maži kabliukai, kurie padėdavo sulaukti kibimo, bet realizacija kentėjo.

Įdomus faktas, kad karšiukų pagaunu tik aš vienas, tiek artimoje, tiek tolimoje distancijoje. Gyvi identiški pas visus, masalai ant kablio vienodi, gyvi į tašką tie patys, o kibimai ir žuvys skirtingai. Išvadas darykite patys ;)

 

Smagiai ir labai turiningai, netrunka prabėgti nepilnos 4h žvejybos, kaip laikas ruoštis namo. 

Laimikis ne įspūdingas, bet aš lieku juo patenkintas, nes jis toks, tik dėl neišsprestos realizacijos. Lieka priežastis sugryžti ir ją išspręsti :)

 

20171104 131015

 

20171104 131050

 

Kad ir kokiu rezultatu žvejyba baigiasi, bet ji atneša naujos ir neįkainuojamos patirties ateinančioms žūklėms. Ačiū Arnui ir Tomui už kompaniją, tuo pačiu ir už patirtį, nes vienos žvejybos metu sužinota daug, naudojant skirtingas taktikas.

 

Kol ledas nesukaustys visų telkinių, tol susitiksime žvejybose. Iki greito !

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve