FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Šėryklėlės EXPERT

Noriu trumpai pristatyti naujieną Lietuvoje. Kalba eis apie UAB KIVOKA, Lietuvoje pagamintas, kokybiškas ir įvairioms sąlygoms pritaikytas šėryklėles EXPERT.

20160716 140955 Small

 

Šių dienų, sėkminga žvejyba feederiu – dugnine, neįmanoma be jauko, kuriam pateikti į jaukinimo tašką, reikalingos šėryklėlės. Pora dienų atgal, turėjau progą išbandyti ir realiai susipažinti su šėryklėlėmis EXPERT.

 

DSCF9387 Small

 

 

 

Kūrimo proceso metu, padedant konsultacijomis žvejams sportininkams, buvo sukurta šėryklėlių serija EXPERT, kurią sudaro 25gr,30gr,40gr,50gr,60gr,70gr,80gr šėryklėlės, kurių diametras yra pats universaliausias - 3cm skersmens ir 4cm ilgio.

20160716 140835 Small

 

Gamybos proceso metu, gaminamoms šėryklėlėms buvo keliami itin aukšti reikalavimai. Pirmiausiai , kad svorių gama padengtų pačias įvairiausias žūklės sąlygas, tiek stovinčio vandens telkiniuose, tiek upėse. Didelis dėmesys buvo kreipiamas į aerodinamines savybęs, kruopščiai parenkama šėryklėlių spalva, kuri natūraliai atrodytų tiek ant smėlėto dugno, tiek ant tamsaus, nebaidytų žuvies. Šeryklėlės EXPERT plasmasiniam tinkleliui, taip pat kruopščiai atrinktas mišinys, kuris šėryklėlę padarė ilgaamže. Glamžant rankose, lankstan, užmynus ji visiškai nenukenčia, plasmasė nelūžta, gryžta į savo vietas, tai užtikrina ilgaamžį jos tarnavimą.

DSCF9381 Small

 

Išvardinti privalumai labai svarbūs, kad šėryklėlė kiekvienu metimu nuneštų reikiamą kiekį jauko, puikiai „laikytų“ dugną, ilgai tarnautų. Bet yra dar labai svarbus niuansas, kuris šėryklėlės galimybęs praplečia ir leidžia žvejui net ir sudėtingose žūklės sąlygose, turėti sėkmingą žvejybą. EXPERT šėryklėlė turėdama plastikinį korpusą ir lanksčią plastikinę „kojelę“, prie kurios tvirtinasi, pakirtimo momentu, labai greitai ir lengvai kyla nuo dugno, kas labai aktualu ir svarbu,  kur daug kliuvinių ar status skardis.

DSCF9379 Small

 

Šiai dienai, dauguma garsių gamintojų, itin dėmesį kreipia, į šėryklėlės savybę, kad kuo lengviau ir greičiau ji kiltų nuo dugno, kuo mažiau jaustūsi pasipriešinimas ją greitu tempu traukiant, visa tai ir dar daugiau, pavyko įgyvendinti Lietuvos gamintojui.

Netolimoje ateityje laukia nauji modeliai, mažesnis šių šėryklėlių modelis, taip pat uždarų šėryklėlių serija.

Palaikykimeme Lietuvos gamintoją, naudodamiesi kokybiška produkcija už itin patrauklią kainą !

Visus šiuos modelius rasite www.feederfishing/eshop parduotuvėje.

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve