FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

FEEDERFISHING TAURĖ

DSC00365 Small

 

FEEDERFISHING TAURĖ – tai ištvermės, rūbų, valios ir žvejo sumano išbandymas tiesiogine prasme. Nuo pat ryto iki pabaigos, žvarbus oras, nuolatinis lietus, itin sunkiai kimbančios žuvys.

Šių varžybų laukiau su baime, prognozės nedžiugino, o ir su žuvytėmis buvo sunku, kurie darė treniruotes, gerais laimikiais pasigirti negalėjo. Viduje buvo nerimo,kad dalis varžybų dalyvių persigalvos ir iškeitę žvarbią Pakalnės upės pakrantę, pasirinks šiltus namus. Toks nerimas buvo iki registracijos pabaigos. Bet pasirodo, nerimavau be reikalo.

DSC00027 Small

 

DSC00033 Small 

 

 

Varžybų išvakarėse, susiskambinus su besitreniruojančiais kolegomis, gavau gerų žinių, kad pagauna nemažai gražių kojų, buvo keli dideli plakiai, tas džiugino ir teikė viltį, kad varžybų metu bus lengviau... Deja, bet krentantis vanduo šestadienį, ar kiti nežinomi gamtos dėsniai, padarė savo ir upėje dominavo itin smulki kuoja, ešėriukai, pūgžliukai. 100gr surinkti reikėjo 10 ar daugiau žuvyčių, je būtų statiska sugautos žuvis vienetų, jį būtų solidi, vertinant pagal svorį, graudi statistika.

DSC00267 Small

 

Šių varžybų čempiono žuvys :)

 

DSC00299 Small

 

Pas kitus standartas panašus.

 

DSC00328 Small

 

DSC00339 Small

 

Apie pačią varžybų eigą, daug rašyti nėra ką, visi savo sektoriaus atkarpoje išbandė distancijas nuo priešingo kranto iki ešeriukų gaudymo iš po kojų. Vienuose taškuose buvo bandomi jaukai, kituose žemės, vargstama dėl kiekvienos žuvytės. Varžybų proceso eigoje, lyderius išskirti buvo neįmanoma, vieni gerai gaudė nuo starto, kiti antroje varžybų pusėje. Viena buvo aišku, kad kiekvienas gramas svarbus ir daug ka reikš, kaip parodė svėrimas, taip ir buvo, skirtumai nuo kelių gramų iki poros dešimčių. Kalbant apie trečią vietą, čia buvo atkakliausia kova, 100gr 4 varžybų dalyviams nulėmė 3 – 6 vietas, o 3-4 skyrė tik 32gr. Šių varžybų didžiausia žuvis 206gr kuoja.

DSC00362 Small

 

DSC00397 Small

 

Labai džiugino, kad šį kartą visi varžybų dalyviai baigė varžybas be 0. Visą vasarą stebint šių sportininkų augimą, aiškiai matėsi, kad paaugo ne tik žinių ir meistriškumo lygis, bet labai labai stipriai patobulėjo žūklės įranga, daug platformų, kėdžių, daug perėjo nuo mono valų prie pintų valų, atsarginių meškerių skaičius, trumpiau sakant, įranga visiems atvejams. Dar vienas niuansas rodo,kad varžybų dalyviai su kiekvienomis varžybomis į visą šį procesą, žiūri gerokai rimčiau. Pirmos varžybos vyko vidurio Lietuvoje, bet besitreniruojančių buvo gerokai mažiau, nei šiose trečiose varžybose, pačiam Lietuvos pakraštyje – Rusnės saloje. Tai teisingas požiūris norint gero rezultato, o ne tik gerai praleisti laiką, bendraminčių kompanijoje.

DSC00361 Small

 

Šių varžybų trys didžiausios žuvys :) Pakalnės krokodilai :)

 

DSC00468 Small

 

DSC00372 Small

 

Paskutinis šio sezono svėrimas, su kuriuo pasibaigs varžybų maratonas visiems, turėsime ne tik šių varžybų nugalėtojus, bet ir neoficialiai šio sezono čempionata ir stipriausius.

Apie statistiką ir kitus šių metų pasiekimus - darbus, bus atskirai aprašyta.

 DSC00554 Small

 

DSC00479 Small

 

Sveikinimai šių varžybų nugalėtojams, tai 1 vieta Ramūnas Puzinas, 2 vieta Renatas Pikelis, 3 vieta Arnas Grikietis. Ramūnas su Arnu visą sezoną išlaikė stabilumą, kas leis galutinėje įskaitoje būti labai labai aukštai.

 

14680520 10207308782252893 2169600611887444844 n

 

Išskirtinis ir didžiulis AČIŪ šio sezono rėmėjams, kurie neabejingi Lietuvos žūklės sportui. Atskirai dėkoju visų trijų varžybų ištikimam ir solidžiam rėmėjui, tai STARFISH LIETUVA, šių varžybų rėmėjams MAVER LIETUVA ir UAB KIVOKA.

DSC00708 Small

 

Šioje gražioje bendruomenėje yra ir nemaloni tendencija apie kurią net nesinori kalbėti bet... Tai žvejai sportininkai, kurie sutinka padėti savo jaunesniems kolegoms, kuriems suteikia viltį, kurių labai laukia varžybų dalyviai ir kurie neatvyksta nieko nepranešę, man už jus labai labai gėda...Ir šiose varžybose kaip kam buvo maketuojamos padėkos, važiuota atspausdinti, išleista laiko ir pinigų, o varžybose nesulaukta, į telefono skambučius neatsakoma, ar tai garbingas poelgis, spreskite JŪS...

DRENNAN – MAVER – FEEDERFISHING varžybų dalyviams lenkiu galvą, su Jūsų entuziazmu, sporto ateitis šviesi ir mėgėjų lyga stipri. Tikiu, kad bendromis jėgomis, 2017m turėsime gerą laiką, naują patirtį , gerą kompaniją ir nepamirštamas emocijas.

Labai tikiu, kad kitą sezoną sulauksime naujai prisijungusių kolegų. Laukiami visi, tiek norintys patobulinti savo įgūdžius, tiek tuos tuos kuriems bus tramplynas į Lietuvos čempionatą, tiek kolegas norinčius smagiai praleisti laiką, bendraminčių kompanijoje.

Ačiū visiems kurie padėjo man organizaciniuose reikaluose, sektorių ruošime, svėrime, tai labai reikalingas ir svarbus indėlis į bendrą mūsų tikslą.

Tikiu, kad dar šiemet susitiksime žvejybose, tad iki greito .

feeder su juodu Small

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve