FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Poledinio Feederio Taurė 2018

Negirdėta, nebandyta , todėl kaip Kęstutis Pivoriūnas  pasiūlė bendrai padaryti tokias varžybas, mielai sutikau. Rengiant varžybas darbų daug, tad pasikvietėm klubą Prie Vandens, kad padėtų-atliktų kaip kuriuos organizacinius darbus. Trys klubai Žvejys.lt – Feeder Fishing Team- Prie Vandens ieškojom rėmėjų, tvarkėm leidimus ir atlikom kitus darbus...

20180217 131422

 

Pasirenkant telkinį, net nenumanėm, kad toks sunkus jis žiemą, Bublių tv. Žinojom, kad smulkios žuvies daug, iš žvejybų vasarą, tad tikėjomis šių žuvų aktyvumo ir žiemą. Renkantis telkinį, ne paskutinėj vietoje buvo ir Kėdainių MŽD draugiškas požiūris į rengiamas varžybas, geranoriška pagalba išduodant leidimus. Išskirtinis Ačiū Jovitai Bielskienei.

20180217 112602

 

Į pirmąsiąs varžybas susirinko ne gausus būrys žvejų, bet tikrų feederio gerbėjų , tiek vasarą, tiek žiemą propaguojančių šį gaudymo būdą.

Varžybų taisyklės labai paprastos, kibimas fiksuojamas viršūnėlės pagalba, gaudoma su šėryklėle, naudojamas vienas kabliukas.

20180217 121808

 

9h davus startą, žvejai plačiai pasklido ant ledo, pasirinkdami skirtingas taktikas. Kas tiesiai į pačią vagą, kas arčiau krantų. Kaip kurie turėjo ne vieną atliktą treniruotę, tad jų pasirinkta taktika jau buvo patikrinta ir pasiteisinusi. Tą puikiai parodė Arnas Grikietis, po starto per labai trumpą laiką, jau turėjo pagavęs kuoja, kuri buvo pirma, bet ne paskutinė.

20180217 092244

 

Gaudantiems gylyje, sekėsi sunkiau, tad labai greitai visi išsiskirstė arčiau krantų. Tik Sauliui Jukavičiui pavyko rasti raktelį, gaudant giliai... Visų nuostabai, kaip vėliau paaiškėjo, ešerius gaudė naudojant musės lervas, kas leido surinkti svorį, kuris padovanojo 3vietą.

 

20180217 093158

 

Nustebino, kad kaip kurie žvejai sugebėjo gaudyti net dygles J Pasirodo šių žuvyčių čia daug ir jos aktyvios. Ne varžybų dalyviams gaudant avižėlėmis su balalaikomis, rezultas taip pat buvo ne ka solidesnis, kas darė varžybas labai labai sunkias, vertė daug eksperimentuoti, ieškoti žuvies, kaip kam sekėsi, kaip kam ne. Kaip kas tiesiog gerai leido laiką, su gera nuotaika, bendraminčių rate.

 

20180217 093056

 

Labai svarbu ir smagu, kad rėmėjai labai geranoriški buvo ir skyrė gausų kiekį prizų, kas leido apdovanoti kiekvieną dalyvį ne tik prisiminimo medaliais, bet ir realiomis dovanomis. Ačiū Druskos Namai – GeležinisLydys.lt – Anglinga-Feederfishing.lt – Žvejo Kultui – Iron Wolf.

Išskirtinis Ačiū turbūt tarp žvejų žinomiausiam žuvienės virėjui Dariui – Giriniui, už labai skanią žuvienę, kuri sušildė kiekvieną varžybų dalyvį, pasibaigus varžyboms.

 

20180217 100756

 

Pirma vieta ir didžiausia žuvis – kuoja, Arnas Grikietis, kuris atliko ne vieną treniruotę, kas leido pasirinkti teisingą taktiką, bet jokio blaškymosi, atgaudyti nuo starto išgręžtose eketėse. Antra vieta – Sergėjus Laninas, kuris išgręžė daugiausiai ekečių, daugiausiai ieškojo žuvies, nenuleido rankų iki pat finišo, buvo apdovanotas žuvimi, kas leido surinkti svorį, kuris padovanojo 2 vietą. Saulius Jukavičius – vienintelis tikslingai prigaudęs ešerių, nes turbūt tik vienas suprato,kad juos gaudyti reikia naudojant musės lervą.

 

20180217 142652

 

Ačiū visiems dalyviams,kad palaikėte šią idėją, už gerą nuotaiką ir puikią atmosferą. Manau varžybos pavyko, pradžia padaryta, yra ką apmastyti, ateityje renkantis telkinį, tokio stiliaus gaudymui. Neabejojam, kad poledinio feederio varžybų dar bus, kad mūsų gretos po truputį didės.

20180217 142753

 

Tad iki greitų susitikimų žvejybose .

Rimas Kudirka

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve