FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

KAUNO MARIOS 2016 04 30

Šeštadienio rytas, ant pečių guli eilė susikaupusių rūpeščių namie. Inkstintyviai akis pramerkiu 5.25 ryto. Šį savaitgalį žvejybų planuose nėra, tad galvoju dar pagulėsiu. Prasivartau lovoje iki 6.50 ir  kylu į darbus, pasikraščius pora valandėlių, galvoju , kad per eilę mėnesių,kažkada reiktų pailsėti. Įsijungiu TV , paspoksojas į jį, vidinis nerimas sako, kad jei nepažvejosiu, poilsio nebus. Norisi kažko širdžiai mielo. Google pagalba prazonduoju naujus komercinius telkinius, niekas ragelio nekelia, o internetiniuose tyruose matau, kad pas juos žūklės sezonas prasideda nuo gegužės mėn.

Apie 10.30h sėdu į auto, su tikslu pažvejoti Kauno mariose. Judu Rumšiškių kryptimi, be plano kur žvejosiu. Masinio susibūrimo vietos niekada netraukė, tad ši žvejyba galėjo baigtis tik žvalgyba.

Pasirenku kryptį , kur paskutinį kartą žvejojau prieš 3 ar 4 metus. Atvykus į vietą, nustebina tuštuma. Pirma mintis, kad mano pasirikimas neteisingas.

 

DSC07748 Small

 

Platforma , viena meškerytė ir kibiras su jauku, nei graibšto, nei stalo, iš gyvų tik dzykai ir pinkai. Neplanuota, nesiruošta. Atvykes prie kranto užsimaišau Starfish Matrix Gardons, Super Aroma Cake ir paskaninu puse buteliuko stiprios koncentracijos Starfish priedu Bream, dadedu spalvotų džiuvėsių. Reiktų paminėti, kad prieš maišant jaukus, pamatuoju vandens temperatūrą.

 

DSC07758 Small

 

Yra nerašyta taisyklė, kad nuo 12 laipsnių, aromiksai ir kvapai puikiai dirba. Didelės talpos 8 šėryklos į 62m distanciją, su daug gyvų, pavadėlis 70cm su raudonu 12nr kabliuku, o ant jo 5 pinkos ir į tašką.

Iš pirmų trijų metimų, krante du karšiai ir vienas stambus plakis.

 

DSC07753 Small

 

Plakiai tokio dydžio, kad pakirtus nesupranti, karšis ar ne. Per 3.5h mažiausias pagautas plakis turbūt 150gr ir tas tik toks vienas.

 

DSC07752 Small

 

Širdis džiaugiasi, ne vienas karšis jau krante.Vienas sau galvoju, kad man pasisekė, tokį kibimą apturėti netoli namų, plius nei vieno žmogaus, nei į kairę, nei į dešinę.

Pradžioje žvejybos sukimba stambiausios žuvys, o po jų, ritmingai kimba didžiuliai plakiai ir smulkesni karšiai.

 

DSC07754 Small

 

Žvejybos net mintyse baigti neplanavau, bet prasidėjas lietus, duoda ženklą, kad vėliau galiu turėti didelių problemų su išvažiavimu.Tad po 3.5h žvejybos, tenka rinktis paskubomis daigtus. Pilu laimikį į kibirą.

 

DSC07766 Small

 

Nors žvejybos sesija ir trumpa, bet man laimikis atrodo solidus. Išpylus iš sietelio, po foto sesijos trys karšiai keliauja su manimi, o visa žuvytė atgalios į savo stichiją.

Laukinėje gamtoje, visiškoje ramybėje, nors ir trumpai žvejota, tikiuosi, kad šią man diena neįskaičiuos į gyvenimo trukmę :)

 

DSC07764 Small

 

Ačiu Jums kas skaitote mano dienoraštį ir iki greito ! Labai norečiau, kad iki rytojaus :))))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve