FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Žvejyba šaltame vandenyje

Lapkričio 8d. Ruduo jau įpusėjęs, gamtoje spalvų mažėja, gamta darosi niūri, o dar kaip už lango lietutis pila be sustojimo, nosies kišti į lauką, daugumai nesinori.

 

DSC06609 Small

 

Bet tai neliečia mūsų žvejų, nes noras žvejybai niekada neišblėsta, o ir blogo oro nebūna, reikia tik tinkamai pasiruošti.

Darbai ir kiti rūpeščiai neleidžia žvejoti kada norim, tad tenka išnaudoti kiekvieną galimybę, kada galim. Tokia galimybė, išpuolė man šiandien. Net nebuvo svarstymų, ar pasilikti šiltuose namuose prie TV, ar lysti į lauką, kur lietus ir vėjas nuo pat ryto smarkus.

Greitai kraunu mantą ir išjudu į vieną iš pakaunės karjerų. Nors planuose buvo aplankyti Nevėžį, bet vakar ten užsukus pasižiūrėti ar yra žvejojančių ir pamačius baisius "kolchozus", šis telkinys atkrito.

Apie 12.20h as jau vietoje. Jaukai Dynamite Robin red su žeme paruošti namuose, meškerė surišta, tad pasiruošimas trunka labai labai trumpai.

 

DSC06643 Small

 

6 startinės šėryklėlės skurdaus jauko, su trupučiu uodo trūklio lervų ir prasideda laukimas. Buvau nusiteikęs ir pačiam blogiausiam scenarijui. Žinau koks metų laikas, kokia vandens temperatūra, koks žuvies aktyvumas. Bet juk svarbiausia pats procesas.

Pasiruošiau labai jautrius įrankius, kotą Preston Duch Master iki 40gr, kad matyčiau atsargiausius žuvies prisilietimus, pavadėliai plonyčiai 0.08, šėryklėlės mažytės. Kabliukai 16-18nr, masalas atitinkamai.

 

DSC06634 Small

 

DSC06637 Small

 

Žvejybos metu daug teko eksperimentuoti. Pradėjus žvejybą, sunkiai sekėsi atsargius kibimus realizuoti, bandžiau keisti - didinti kabliukus, ko pasekoje kibimai pradingdavo, ilginau ir trumpinau pavadėlius, bet problemos visiškai išspresti nepavyko. Manau prie tokiu atsargių kibmų, kaip pirmo žuvies kontakto metu su kabliuku - masalu, reikia staigiai pakirsti, prisidėjo ir kotas, dėl savo liaunumo, pakirtimo momentas veluodavo. Bet gaudant savo malonumui, tai visai maža bėda. Svarbu, kad tų kibimų buvo, tad procesas vyko. Nors dangus su žeme maišėsi :)

 

DSC06615 Small

 

DSC06611 Small

 

Kibo didesnės ir mažesnės kuojos, papuolė ešeriukų, keli karšiukai.

 

DSC06614 Small

 

DSC06621 Small

 

DSC06624 Small

 

Žvejybos metu tempo nebuvo, tad turėjau laiko ir eksperimentams, juntamai teigiamo rezultato, davė šis dipas. Gerokai greičiau masalas su kabliuku atsidurdavo žuvies burnoje, o aš greičiau sulaukdavau kibimo.

 

DSC06640 Small

 

Taip maloniai leidžiant laiką, trys žūklės valandos prabėgo greitai. Nors ir šlapias, bet likau laimingas.

 

DSC06608 Small

 

DSC06651 Small

 

Laikas gamtoje, ramybėje, su meškere rankoje, kas geriau gali būti !

 

Iki greito !

 

 

 

 

 

 

Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve