FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Nemunas - Birštonas

Pasidalinsiu įspūdžiais iš trumpos šio pusdienio žūklės Nemune - Birštone.

Ryte susirinko gan nemažas žvejų sportininkų būrys, kas treniruojasi būsimam LT čempionato etapui, kaip kas ruošiasi kita savaitgalį vyksiančioms TUBERTINI varžyboms.

Atvykes į Birštoną, pirmiausiai užsukau ant betononės kratinės, nuo jos geriausiai matosi vandens lygis, lengviau suprasti ar pakilęs, ar nukritęs.

 

DSC05601 Small

 

DSC05602 Small

 

Leidžiantis laiptais prie krantinės, vietiniai žvejai ištraukė gražų karpį. Pasiteiravus kito žvejo apie laimikį, sakė tik vieną karosą turintis.

Apsižvalgęs judu į susitikimo vietą, kur sutartu laiku turi susirinkti šios dienos žvejybos bendražygiai, tai klubietis Gražvydas ir iš Kibkit.lt klubo Giedrius.

Sutartu laiku susirenkam visi, daiktų pakavimas, kad viską eitų paimti vienu kartu, nes planuojam pažvejoti tolokai pievoje, tad daiktus neštis gan toli ir nelengva.

Jaukus ryte susimaišes namie, tad kedę ir kelis priedus greitai pasistatau. Trumpa žvalgyba su mano nuolatiniu pagalbininku deeperiu, su kuriuo pasidarom bendra vaizdą dugno reljefo, gylių.

Jaukai paruošti, meškeres ir , tad jaukinimas ir laukimas pirmų kibimų. Pirma metima uzmetes, pasiimu kita meškere pasiruošti, ko pasekoje, pražiopsau agresyvų kibimą, permetu ir toliau tvarkau antrą meškerę, ir vėl tokia pat pamoka, pražioplinu sekantį kibimą :)))) Supykęs ant savęs, daugiau nemetu, kol nesusitvarkau ir pilnai nepasiruošiu žvejybai.

Pradėjęs normaliai žvejoti, kimų laukti ilgai nereikia, karšis paskui karšį keliauja į sietelį. Šiandien nustebino karšių dydžio standartas, kuris gan nemažas. Po 40min jau pagalvojau, kad tokiu tempu, labai greita viršysiu leistinas žuvies normas.

Žūklės procesą tęsiu neskubėdamas, daug eksperimentuodamas ir keisdamas distancijas, kad susidaryti bendrą vaizdą. Taip beeksperimentuojant, nudžiugina užkibęs stambus karosas.

 

DSC05607 Small

 

Kibimai aktyvus, žuvis aktyvi, be ilgų pauzių į sietelį keliauja karšiai, kuojos, nemaži ešeriai, smulkesnes žuvis atkabinęs nuo kablio, paleidinėju iškarto.

Po 4h žvejybos žūklės alkis numalšintas, žuvies pagauta nemažai, tad einu pasidairyti kaip sekasi kolegoms. Giedrius ir nerimauja dėl galimo viršsvorio, tad nutariam žvejybą baigti.

Solidus Giedriaus laimikis :

 

DSC05605 Small

 

DSC05606 Small

 

Dar noriu paminėti, kad gavęs pamoką po praeitos žūklės Nemune, šį kartą buvau nusprendęs naudoti feeder gumą, bet taip atsitiko, kad atvykus į žūklės vietą, supratau, kad palikau ją namie :))

Todėl ir šį kartą nei aš, nei Jūs nepamatysit didžiausių mano laimikių, trys žuvys nutraukė pavadėlius. Karpį įkirtus iš karto jauti, kad stambus priešininkas , bet vieną žuvį pasikirtus, gan lengvai pusę kelio nusivedžiau link kranto, matyt persigalvojo pakeliui, staigiai pakeitė kryptį ir net pristabdyti jos nepavyko, po šio momento truputį praradau žadą :))) Bet ir be šių monstrų buvo kas nukeliavo iki mano sieto :)

 

DSC05610 Small

 

DSC05612 Small

 

Iki greito !

Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve