FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Žieminė žvejyba :)

Bus pamoka netikėti meteorologų prognozėmis :)) Viskas dar prasidėjo šeštadienį, kalbu apie pasiruošimą sekmadienio žūklei. Būsima žvejybos vieta man pažįstama, tad sistemas susirišau, kieme ant kuoliukų persinešiau reikiamą distanciją, užklipsavau. Jaukus užmaišiau iš vakaro, tikslas stambios žuvys, tad reikalingas neaktyvus jaukas.

Vidinis nerimas prasidėjo jau po vakarinių žinių, naktį pūga, ryte iki -7, maniau mano krašte taip nebus:) Naktį ramiai mintys neleido miegoti, viskas surišta ant pinto valo, kaip reiks žvejoti, jei bus minusas. Ar nebus leduku pasidengęs telkinys.

Ryte prabudus gerokai ankščiau nei žadintuvas turėjo pakelti ir pažvelgus per langą, vaizdas nelabai nudžiugino. Vidinis nerimas kamavo, važiuoti ar ne...

Bet viskas juk paruošta, tad su įvairiom vidinėm dvejonėm ruošiuosi ir kraunuos amuniciją į auto. Automobilio temperatūros daviklio parodymai ir rodo, kad turbūt aš kvailas :)

 

DSC03665 Small

 

Neprabėga nei valandėlė, kaip mano kelionės tikslas pasiektas, leduko ant telkinio nesimato, pasitinka gražiai atrodantis Punios tv. , kalba eina apie komercinį telkinį www.dideleszuvys.lt

 

DSC03666 Small

 

DSC03667 Small

 

DSC03668 Small

 

Viskas paruošta, tad įsikuriu labai greitai. Po tokio atšalimo, startinio jaukinimo tik dvi šėryklėlės ir laukimas... Kibimų nėra, o bandant parsitraukti šėryklėlę iš tolimos distancijos, užšalą kokie 8 žiedai, net dideli, kokių 5-6mm žiedeliai pilnai užšalą, nepadeda net purškiamas silikonas.

 

DSC03670 Small

 

Bandau po kiekvieno metimo šėryklėlę parsitraukti, laikydamas meškerykočio viršūnėlę vandenyje, kol pakeiti masalus, žiedai apledėja, šoklyderio mazgas tris kart padidėja, ko pasekoj seka nuolatiniai nedametimai, taškas gaunasi kokia 13m ilgio :)

 

Taip "gerai" beleidžiant laiką, po truputį įsivažiuoju.

 

DSC03676 Small

 

DSC03675 Small

 

Kimba tokie karšiukai, daug smulkesniu, pora didesnių ištraukiu. Du stambesni karšiai "nueina" traukimo metu užšalus žiedeliams. Bet judesys yra, smulki žuvis itin aktyvi, bet jos stengiuosi išvengti visais įmanomais būdais.

Po eilinio kibimo, pakirtus pirma mintis kliuvinys. Pavadėlis plonytis, tad su perlinkusia meškere laukiu, nes jei vos truktelsiu, pavadėlio nėra. Po kelių sekudžių mano kliuvinys pradeda važiuoti į šoną, šiuo momentu turiu tik viena norą, pamatyti kas susidomėjo mano masalu. Lėtai, neskubėdamas, žuviai leisdamas plaukioti kur nori, pamatau gražuolį karosą. Neveltui sakoma, apetitas kyla bevalgant, tad jau noriu su juo nusifotografuoti :) Jis neprieštaravo, tad parodysiu ir Jums, kas man šią žvejyba padarė intin sėkmingą, suteikė daug gerų emocijų.

 

DSC03672 Small

 

DSC03673 Small

 

DSC03674 Small

 

Nežinau ar nuo šalčio, ar nuo senatvės :), šiandien stambiausi pagauti karšiai nenufotografuoti. Pusdienis prabėgo sunkiai, bet greitai. Puiku, kad yra toks telkinys, kuriame itin sudėtingomis ir ekstremaliomis sąlygomis, galima kažką pagauti, pukiai praleisti laiką. Iki greito sakau šiam telkiniui.

 

DSC03678 2 Small

 

 

Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve