FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

ŽVEJOK 2015

 

 

 

 

 

DSC05932 Small

 

Tai puiki socialinė akcija, kuri iš labai gražios idėjos, supratingų ir geranoriškai nusiteikusių žmonių dėka, išsirutuliavo į nuostabų renginį. Kurio metu, virš 400 šimtų globojamų vaikučių, turėjo galimybę, susipažinti su žūklės subtilybėmis, visa tai išbandyti praktikoje.

DSC05959 Small

Organizatorių kvietimu, prisijungė gausus būrys savanorių, kurių dėka, trijų vaikučių grupei, teko vienas suaugęs pagalbininkas, kuris rūpinosi, kad mažūjų žvejukų, žūklės procesas vyktų sklandžiai.

DSC05964 Small

DSC05969 Small

DSC05974 Small

Gausaus rėmėjų pagalba, vakai turėjo ne tik tinkamą amuniciją, bet ir kitus pagalbinius  priedus, t.y gausų kiekį jaukų, pačių įvairiausių masalų, tiek gyvų, tiek grūdinių kultūrų. Padedant savanoriams, pamatė ir sužinojo, kaip visa tai teisingai panaudoti. Susipažino su jauko drėkinimo – paruošimo naudojimui niuansais, įvairių masalų kombinacijomis ir eksperimentais žvejojant įvairiuose gyliuose.

Žavioji ir sėkmingoji Žilvino komanda.

DSC05976 Small

Šios gražios akcijos metu, suaugusiems pagalbininkams šiltai bendraujant su mažaisiais žvejais, jiems patariant ir padedant, vaikučių veiduose matėsi šypsenos ir džiaugsmas. Stengėsi visi, vaikučiai pagauti žuvytę, o pagalbininkai patarti, parodyti, kad  pavyktų suvilioti, daugumai pirmąjį gyvenimo laimikį. Kantriai ir sažiningai, kaip tikri žvejai, ne vieną valandą, laukė plūdelės niurktelėjimo, kupini geros nuotaikos ir vilčių.

DSC05984 Small

DSC05989 Small

DSC06006 Small

Laikas nenumaldomai ir greitai bėgo. Vaikštant aplink telkinį, neišgirdau nei vieno vaikučio niurzgėjimo ar garsiai reiškiamo noro, baigti žūklę, o pasakymą, kad šiandien pati geriausia diena gyvenime, pati smagiausia, išgirdau ne iš vieno, ir ne iš dviejų vaikų. Ne visiems Neptūnas padovanojo laimikį, bet gerų emocijų, netrūko nei vienam.

DSC06030 Small

DSC06035 Small

DSC06046 Small

Tiek ne daug tereikia, žodžio suteikiančio viltį, truputį dėmesio ir Tu gali padaryti kažką lamingu, nors ir trumpam, padovanoti dalelę savęs, kam to labai trūksta.

DSC06052 Small

DSC06069 Small

 

DSC06091 Small

Dėka šios akcijos, o labiausiai šiltų ir nuoširdžių vaikučių, geresni tapome ir mes. Manau, kad viduje jaučiame, kad gavome daugiau, nei davėmė.

DSC06115 Small

DSC06148 Small

DSC06156 Small

Po šio savaitgalio, daug emocijų ir minčių liko galvoje. Tokia didelė mūsų žvejų armija Lietuvoje, daug žvejų klubų. Bendromis jėgomis, tikiu, kad galėtume įvairiuose globos namuose, suteikti taip trūkstamos žūklės įrangos, teorinių ir praktinių žinių, kartu praleisti laiko žvejyboje. Tai tikrai galim padaryti, kad vaikai turėtų gražią vaikystę, gražių prisiminimų, turiningą ir įdomų laisvalaikį.

DSC06157 Small

DSC06174 Small

 

 

DSC06179 Small

Žvejok 2015 geras ir pavykęs startas į ateitį, net neabejoju, kad tai ilgas tradicijas turėsianti akcija. Tikiu, kad 2016m turėsime daug gausesnį burį jaunųjų žvejų, labai noriu tikėti,kad 2016m kiekvienas jaunasis žvejys turės suaugusį pagalbininką, tikiu, kad prisijungs naujų rėmėjų.

DSC06187 Small

DSC06194 Small

DSC06204 Small

 Kiekvienas pamastytkime apie galimybę prisidėti, nebūtinai materialiai, o bent geru žodžiu, kruopelyte savo laiko, trupučiu dėmesio, tuo suteikdami,vaikams turėti galimybę, gražia vaikystę.

Ačiū organizatoriams, visiems geros valios kolegoms, o ypač vaikams. Iki greito vaikai !

Rimas Kudirka.

Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve