FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Pavasarinis Tandemas 2015

Sunku pradėti rašyti apie šias varžybas ir ne todėl, kad nėra ką pasakyti, bet dėl neatgautų jėgų, padrikų minčių. Šis tandemas buvo tikras fizinių jėgų ir psichologinis išbandymas.Susirinko visi stiprūs varžovai, dalyvavo LT rinktinės 5 nariai, atvyko Latvijos rinktinės komanda, kuri tikrai moka žvejoti, ta įrodė komandos rezultatas, o ir kiti dalyviai nuolatiniai LT čempionato nariai ir prizininkai.

 

DSC 0087 Small

 

Varžybos vyko trijose zonose. Pagal numatytą dienotvarkę, per vieną dieną įvyko du turai. Teko anksti visiems keltis, nes vietoje registracija prasidėjo 6.30, o sektoriuose buvom jau 7.30.

Komandos Ant Bangos - Timar Mix komandą sudarė Rimas Kudirka ir Martynas Mikelionis. Tai mudviejų jau trečias tandemas, kaip parodė laikas, charakterio ir kitos sąvybės sutampa, žvejoti galime kartu :))))) Po burtų traukimo, nei džiaugsmo, nei nusivylimo nebuvo. Kaip visiems žinoma, telkinyje dideleszuvys.lt zuvies daug, tad tikėjom, kad bendrą kalbą su žuvytėmis rasime.

Klubą Ant Bangos atstovavo dar dvi komandos, kurias sudarė Darius su Marijumi ir klubo debiutantai Modestas su Rolandu.

 

tandemas Small

 

tandemas1 Small

 

tandemas2 Small

 

Varžyboms prasidėjus, kaip nebūtų keista, aktyvaus kibimo nebuvo. Kaltas turbūt toks darganotas pavasaris, o ir varžybų metu netrūko ekstremalių sąlygų, ledų krušos, uraganinio vėjo gūsių, šalto oro.

Mūsų zonoje vienintelė išimtis buvo mano komandos narys Martynas, kuris 60m distancijoje rado žuvį ir ją aktyviai "krovė" į sietelį, tuo pačiu ir mane traukdamas į viršų. Latviai iš kairės ir buvo pasirinkę taktiką, vienas gaudė vidutinėj distancijoje, kitas tolimoj, pasiteisino tolima. O iš dešinės itin stiprūs varžovai, rinktinės nariai ir linksmų plaučių vyrukai - Mantas su Donatu.

 

tandemas3 Small

 

Pasibaigus pirmam turui, rezultatai ne visus džiugino, bet visų nuotaikos buvo puikios. Klubo Ant-Bangos visoms trims komandoms, pavyko trijose zonose užimti 1vietas. Džiugino musų debiutantai Rolandas su Modestu, kurių tai pirmos varžybos ir toks puikus startas. Ne mažiau malonus rezultatas buvo ir Marijaus su Dariumi, prieš LT čempionata, gera treniruotė, pridės daugiau pasitikėjimo savimi.

Per trumpą pertraukėlę po pirmo turo, laukė skani organizatorių išvirta žuvienė.

 

tandemas5 Small

 

Bandydami išlaikyti turimas pozicijas, kiti jas pagerinti, tandemo dalyviai pradėjo kova antrame ture. Man su Martynu kaimynystėje vėl įsitaisė LV komanda, kuri stresą varė visą varžybų laiką :), antrame ture pirmu metimu jau traukė gražų karšį, per trumpa laika ištraukdami dar du plačiašonius. Mes pradėjom 60m distancjoje ant kieto dugno žvejybą, ten sugaišę daug laiko ir nesulaukę žuvies, pasirinkome taškus arčiau ir po truputį pradėjome rinkti žuvį. Kaip vėliau parodė laikas ir rezultatas, nepasivijom broliukų, pritrūkom apie 150gr.

Kelios akimirkos is antro turo :

 

tandemas6 Small

 

tandemas7 Small

 

tandemas8 Small

 

tannn Small

 

sdgf Small

 

saddj Small

 

aresrtyk Small

 

Varžybos pasibaigė, rezultatai kiekvienam skirtingi, bet naudos visi turėjom, gavom ekstremaliai naudingą treniruotę po žiemos miego :)

 

Varžybų prizininkės komandos išsidėliojo sekančia tvarka :

 

1. Ant Bangos 3
2.Ant Bangos Timar-Mix
3.Sidabrinis Kablys

 

untitled 2 Small

 

1375023 1025286767496610 1442442173912497139 n Small

 

Už renginį AČIŪ klubui Fideris. Iki greito.

Foto - klubo Ant-Bangos trenerio Lino Žvaliausko

Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve