FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Kas slepiasi slaptuose buteliukuose ir maišeliuose

Vaikystėje dauguma iš mūsų gaudėme karosiukus kaime. Sugavus 5vnt, jau skaitėsi visai neblogas laimikis, o 10vnt, tai fantastiškas kibimas. Kartą sutikau kaimyną, kuris gryžinėjo iš žvejybos, pasiteiravus kaip kibimas - jis parodė sietelį su laimikiu. Likau apstulbęs, ten gulėjo kilograminės „lopetos“ ir kelios dešimtys standartinių karosiukų. Kaip ? Iš kur ši žuvis ? Ant ko gaudei ? Kur paslaptis ? Žvejys parodė maišelį, su likusiomis perlinėmis kruopomis, jomis šėrė, jomis ir gaudė. Bet perlinės kruopos buvo nepaprastos, kvepėjo kažkokiu maloniu kvapu. Kvapas buvo stiprus, kaip dabar atsimenu, bet kas per kvapas, buvo sunku nuspėti, kažkas panašaus į anyžių, medų ir vanilę. Į klausimą kas per kvapas, kaimynas tik paslaptingai nusišypsojo ir nieko neatsakė.

Daug vandens spėjo nutekėti nuo tos dienos, bet tas nutikimas įstrigo atmintyje ir paskatino imtis eksperimentų. Firminiai atraktantai tuo metu (apie 90m), buvo didelis deficitas, todėl teko imtis visko,kas po ranka, nuo karvalolio iki uogų ir vaisių išspadų. O kas šiai dienai ? Dabar akys raibsta nuo parduotuvėse esamo asortimento. Čia ir sausi atraktantai, ir skysti, ir purškiami, ir jaukui, ir masalui, ir vaisiniai, ir aštrūs, ir mėsiniai ir t.t. Ko tik čia nėra. Kad lengviau būtų susigaudyti, tikiuos šis straipsnis jums padės.

 

aroma

 

Mokslininkų teigimu, žuvis suvokia ir jaučia kvapą ne kaip žnogus. Kaip kurio kvapo ji aplamai gali nejausti, o pavyzdžiui melasos, sojų ar kukurūzų baltymus, puikiai jaučia ir nustato kaip maistą, bet ne pagal kvapą, kurį šie produktai skleidžia. Pagal sudetį visus kvapus reiktų išskirti į natūralius ir dirbtinius – cheminius.

Prie natūralių atraktantų galima priskirti įvairius maltus prieskonius, tokius kaip kalendra, cinamonas, gvazdikėliai ir t.t Tarpusavyje jie gali būti sumaišyti, gali būti gražioje pakuotėjė, gali vadintis apetito skatintojais, bet esmės tai nekeičia. Iš skystų natūralių atraktantų , galima išskirti melasą. Jei gerai pagalvotume, rastume ir daugiau, tai ir uodo trūklio lervų sultys, „jokerio“ išspaudos, musės lervų sultys...

 

aroma1

 

Natūraliems atraktantams dar galėtume priskirti įvairius aliejus, pavyzdžiui kanapių ar žuvies aliejus. Aliejų specifika sukelia tam tikrų sunkumų, turi gerai įsigerti į jauką, nes kitu atveju papuoles su jauku į vandenį, aliejus iškart burbuliukų pavidalu kyla į viršų. Teisingai pateiktas, aliejus neabejotinai jums padės. Geras variantas, juo sudrėkinti peletes, gerai įsigers kvapas, peletės ilgiau neiširs vandenyje. Išvirus kanapes, likusiu sultiniu verta užmaišyti jauką, nor kvapas ir nelabai jaučiamas, bet žuvims patinka.

Asortimentas chemijos, stipriai platesnis nei natūralių atraktantų. Dirbtiniai priedai būna sausi ir skysti. Skystas aromiksas pilamas į vandenį, o paskui į jauką, o sausas beriamas tiesiai į jauką, galima berti į sausą, bet geriau jau į sudrėkinta jauką. Teoretikai mėgsta pasvarstyti, kada sausus, kada skystus atraktantus naudoti. Bandymai rodo, kad sausi priedai sunkiau išsiplauna iš jauko, todėl puikiai tinka srovėje, skystas greitai veikia, idealu stovinčiam vandeniui, nors galima maišyti ir atvirkščiai, nes visa tai tik teorija. Su sausa chemija patogiau dirbti, galima užbarstyti ant jauko maža kiekį, kuris visas tilps į šėryklėlę, nesuveikus, galima bandyti kitą. Galima užberti ant augalinės ir gyvulinės kilmės masalų, galima į šėryklą „kamščiu“ dėti, ko pasekoje gautume kvapnų ir labai aktyvų debesį, jaukinimo taške ant dugno. Sausus priedus taip pat galima užmaišyti vandenyje, o paskui tuo vandeniu drėkinti jauką. Reiktų atkreipti dėmesį, kad priedų koncentracija skiriasi, priklausomai nuo gamintojo, būtinai atsižvelkit į gamintojo rekomendacijas.

 

aroma2

 

Pigi chemija labai greit išsikvepia, o geri artraktantai atitinkamai ir kainuoja, o gerai veikiantys – tampa deficitu. Norint pačiam sukurti gerą jauką, reiktų gerai pagalvoti. Rimti jaukų gamitojai įvairią chemiją perka tonomis, kaip ir kitus jauko gamybai reikalingus priedus. Tad bandant kurti, neabejotinai jūsų kūrybos vaisius, bus žymiai brangesnis. Reiktų pabrėžti, kad dauguma įvairių atraktantų naudojamų konditerijoje ir kitam maiste, pagaminti aliejaus pagrindu, visiškai netiks jaukui, nes labai trumpai išsilaiko ant masalo, greitai išgaruoja-išsiplauna iš jauko. Žvejybai sukurti skysti priedai sukurti taip, kad gerai tirpsta vandenyje, gerai įsigeria į jauką. Šaltam vandeniu rekomenduojama naudoti spiritiniu pagrindu padarytus atraktantus, nes gerai skleidžiasi vandenyje, o vasara tiks tiek aliejaus pagrindu, tiek spiritiniu. Atraktantai spiritiniu pagrindu, dažniausiai yra stipresnės koncentracijos. Įvairūs sirupai turi ne tik kvapą, bet keičia ir jauko skonį, mechanines sąvybes, jaukas, dėka cukraus, tampa lipnesnis. Kas taip pat yra labai svarbu žinoti, jaukas tampa saldus.

 

aroma3

 

Dar viena grupė skystų atraktantų – taip vadinami busteriai. Sukurti karpinei linijai, jauko, boilių, grūdinių kultūrų ir pelečių „paskaninimui“. Skirtumas busterių nuo įprastų atraktantų toks, kad busteriai netirpdo PVA maišelių. Busterių nei įprastų atraktantų, gerokai platesnė kvapų gama, kaip pavyzdys, Traperio busteriai – ananasas, bananas, juodasis serbentas, šokoladas, sliekas, paltusas, aštunkojis, kanapė, krabas, bananas, kukurūzas, lašiša, medus, kriauklė, uodo trūklio lerva, tigrinis riešutas, aštrūs prieskoniai, slyva, scopex, žemuogė, vanilė, klevų sirupas, sausainiai. Su tokiu asortimentu, žvejui atsiveria plačios galimybės eksperimentams. Šie busteriai dėl savo plačios gamos, tapo populiarūs tarp feederistų ir plūdininkų.

 

aroma4

 

Dar reiktų išskirti atraktantų grupę, kuri vandenyje skleidžia vizualinį efektą. Juos sugalvojo PAR (Pietų Afrikos Respublika) žvejai, o vėliau juos gaminti pradėjo ir kitos šalys. Rekomenduojama šiuo skysčiu padengti boilius arba šėryklėles, nors galima paduoti šėryklėlej kaip „kamštį“. Nežinau kas ten per sudėtis, bet pagrindą turėtų sudaryti dažai. Efektas gaunasi toks, kad atrodo vandenyje spalvoti dūmai kyla. 2013m Afrikoj per feederio pasaulio čempionatą, šis preidas buvo pas daugumą sportininkų, padėjo į jaukinimo tašką „rinkti“ žuvį.

 

aroma5

 

Skystiems atraktantams reikia priskirti ir dipus, specialius priedus masalui, nors kartais purškiama ir ant jauko. Kad patogiau būtų naudotis, fasuojami mažose tarose. Dipų kvapo koncentracija gerokai didesnė,konsistencija tirštesnė, kad dipo kvapas ilgiau išliktų ant masalo. Dipo užduotis – išskirti masalą iš ant dugno gulinčio jauko, kad žuvis greičiau rastų. Dipo kvapas, turėtų skirtis nuo jauko kvapo, taip labiau išsiskiria masalas iš bendro konteksto.

 

aroma6

 

Ant kaip kurių buteliukų puikuojasi užrašai kaip – sudėtyje vitaminų kompleksas, amino rūgštys, betainas ir t.t. Tai žuvims naudinga, galimas teigiamas poveikis ir ilgose žūklės sesijojse, bet žvejui svarbiausia, kad kibtų čia ir dabar, o ne , kad geriau žuvis augtų.

Kiek atraktantų dėti į jauką ? Rekomenduojamas kiekis įprastai nuorodytas ant etiketės. Geriau nežinomo priedo pilti mažiau nei nurodyta, nei daugiau, nes įpylus per daug, taškas bus „užmuštas“ ilgam, geriausiu atveju kibimai bus nebent per metrą ar toliau nuo jauko.

Klausimas, kokia žuvis, kokį kvapą mėgsta. Iš tikrųjų yra kvapai veikiantys tam tikros rūšies žuvis, bet dažniausiai tai žvejo psichologija ir įsitikinimai. Jei važiuojate gaudyti karšių, pirmiausiai išsirinkite teisingą vietą, jaukas turi būti sunkus ir inertinis, koloringas, atitinkama sistema ir masalas, o tada papurškus dipą su užrašu karšis, tikėtina, kad masalas bus surastas greičiau, bet jei jūsų jaukas aktyvus, vieta netinkama, nepadės net brangiausi dipai suvilioti karšio.

Patarimas – ruošdami jauką, didelį dėmesį skirkite šiems aspektams, koks jauko lipnumas, jauko maistingumas, frakcija, startinio jaukinimo kiekis, jauko spalva, dajaukinimo tempas. O atraktantai, tai žmogaus įtikėjimas. Bėgant laikui, pas kiekvieną žveją atsiranda mėgstamiausi favoritai, su kuriais žvejas turėjo pačias sėkmingiausias žvejybas, jie ir lydi žveją daugelį metų...

Новост и Форума

  • diamox 250 mg prix france diamox prix maroc
  • Pharmacie européenne Visitez notre site web pour acheter diamox PRIX SPECIAUX INTERNET BON MARCHE —> tinyurl.com/nh9md2fk <— CLIQUEZ ICI Formulaire medical: pill Prescription requise: Aucune prescription requise Disponibilité: In Stock! Note 4,52 / 5 base sur 8792 votes d’utilisateurs Anonymat complet Nous sommes fiers de fournir a nos clients le meilleur medicament 100% satisfaction garantie diamox prix algerie diamox 250 mg prix tunisie diamox prix tunisie diamox 250 posologie diamox ordonnance diamox effets secondaires diamox prix maroc diamox 250 posologie le diamox fait il maigrir le diamox fait il maigrir diamox effets secondaires acetazolamide collyre diamox 250 mg prix diamox 250 mg prix tunisie diamox 250 mg prix maroc diamox 250 posologie prix diamox 250 mg le diamox fait il maigrir diamox 250 mg prix tunisie diamox 250 posologie diamox prix maroc diamox prix diamox ordonnance diamox 250 prix france acheter diamox diamox 250 prix france diamox prix diamox 250 mg prix maroc diamox 250 prix diamox 250 mg prix tunisie diamox 250 mg prix acheter diamox diamox 250 prix tunisie diamox prix algerie diamox posologie diamox 250 prix tunisie diamox prix france diamox 250 prix france acetazolamide collyre prix diamox 250 mg diamox 250 prix tunisie diamox 250 mg prix tunisie diamox 250 mg prix tunisie acheter diamox diamox 250 prix tunisie diamox 250 prix tunisie acetazolamide collyre diamox posologie diamox prix prix diamox diamox posologie diamox 250 posologie acheter diamox acetazolamide collyre diamox prix france diamox 250 prix tunisie diamox 250 mg prix maroc diamox 250 mg prix france diamox prix tunisie diamox ordonnance prix diamox diamox posologie diamox prix maroc diamox 250 prix tunisie diamox posologie diamox 250 prix france diamox prix algerie diamox prix maroc diamox posologie diamox ordonnance diamox prix tunisie diamox 250 mg prix tunisie diamox prix tunisie diamox effets secondaires diamox 250 prix france diamox effets secondaires prix diamox diamox prix le diamox fait il maigrir diamox 250 mg prix maroc diamox 250 mg prix maroc diamox prix maroc diamox posologie diamox 250 mg prix france diamox 250 prix tunisie diamox 250 mg prix diamox 250 mg prix maroc diamox prix tunisie diamox 250 mg prix le diamox fait il maigrir diamox 250 prix diamox prix diamox 250 mg prix tunisie acetazolamide collyre prix diamox 250 mg diamox 250 mg prix diamox effets secondaires diamox posologie prix diamox 250 mg diamox 250 prix tunisie diamox prix tunisie diamox 250 mg prix diamox 250 prix prix diamox 250 mg diamox 250 mg prix france diamox prix france diamox 250 mg prix maroc le diamox fait il maigrir diamox 250 mg prix diamox 250 mg prix france le diamox fait il maigrir diamox 250 prix tunisie diamox prix maroc diamox posologie diamox prix diamox prix algerie diamox 250 posologie diamox posologie diamox prix france acheter diamox diamox 250 mg prix france diamox effets secondaires diamox 250 posologie diamox effets secondaires diamox 250 prix france diamox prix algerie diamox 250 mg prix diamox ordonnance diamox 250 prix tunisie le diamox fait il maigrir diamox posologie prix diamox 250 mg France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg.
  • Author VenusHedden
  • 21 июнь 2024 17:54
  • acheter propranolol propranolol acheter
  • Pharmacie européenne Cliquez sur le lien ci-dessous pour acheter propranolol ALLEZ A LA PHARMACIE —> cutt.ly/gws4ZXAT <— VISITEZ AUJOURD'HUI Forme medicale: pilule Prescription requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,76 / 5 base sur 10586 votes d’utilisateurs Nous sommes fiers de fournir a nos clients le meilleur medicament Des pilules bonus et de gros rabais sur chaque commande Options de paiement flexibles propranolol acheter propranolol acheter acheter propranolol propranolol acheter acheter propranolol acheter propranolol propranolol achat propranolol achat en ligne propranolol achat en ligne propranolol acheter propranolol acheter propranolol achat acheter propranolol propranolol achat en ligne propranolol achat en ligne propranolol achat propranolol acheter propranolol achat en ligne propranolol achat acheter propranolol propranolol achat propranolol acheter propranolol acheter acheter propranolol acheter propranolol propranolol achat propranolol achat en ligne acheter propranolol propranolol achat propranolol achat propranolol achat en ligne propranolol achat en ligne France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg.
  • Author JohnieTanguay
  • 21 июнь 2024 17:54
  • hydrea 500 mg prix france hydrea immunosuppresseur...
  • Pharmacie européenne Cliquez sur le lien ci-dessous pour acheter hydrea Acheter hydrea -–> is.gd/xePcRy Forme medicale: pilule Prescription requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,93 / 5 base sur 12697 votes d’utilisateurs Prix vraiment incroyables Anonymat complet Paiement securise hydrea et soleil hydrea 500 et vaccin covid hydrea 500 prix traitement hydrea hydrea fait il grossir hydrea 500 prix tunisie hydrea posologie hydrea 500 et vaccin covid hydrea 500 mg prix traitement hydrea hydrea 500 mg prix hydrea prix hydrea et alcool hydrea et cheveux hydrea 500 prix hydrea 500 et vaccin covid hydrea 500 mg prix france hydrea fait il grossir hydrea et fatigue hydrea 500 mg prix hydrea et fatigue effets secondaires hydrea hydrea et soleil hydrea 500 prix hydrea 500 prix tunisie hydrea 500 mg prix france traitement hydrea hydrea traitement hydrea et cheveux hydrea 500 mg prix hydrea et fatigue hydrea 500 et vaccin covid hydrea et fatigue hydrea 500 prix hydrea 500 prix hydrea prix hydrea et soleil hydrea 500 mg prix france traitement hydrea hydrea et fatigue hydrea 500 prix tunisie hydrea fait il grossir hydrea effets secondaires hydrea 500 mg prix hydrea 500 mg prix hydrea et fatigue effets secondaires hydrea hydrea et cheveux hydrea traitement hydrea immunosuppresseur hydrea traitement hydrea 500 mg prix france hydrea et alcool hydrea 500 mg prix hydrea et cheveux hydrea et fatigue traitement hydrea hydrea prix hydrea posologie hydrea 500 mg prix hydrea traitement hydrea 500 prix tunisie hydrea 500 prix hydrea posologie hydrea effets secondaires hydrea 500 prix tunisie effets secondaires hydrea hydrea 500 prix hydrea 500 mg prix hydrea et cheveux hydrea fait il grossir hydrea prix hydrea 500 et vaccin covid hydrea et fatigue hydrea immunosuppresseur traitement hydrea hydrea 500 et vaccin covid hydrea et alcool hydrea effets secondaires hydrea 500 mg prix france hydrea 500 mg prix hydrea 500 mg prix france hydrea effets secondaires traitement hydrea hydrea 500 prix hydrea immunosuppresseur hydrea immunosuppresseur hydrea traitement hydrea 500 et vaccin covid hydrea 500 et vaccin covid hydrea traitement hydrea traitement hydrea traitement hydrea effets secondaires hydrea traitement hydrea posologie hydrea 500 prix hydrea traitement hydrea et fatigue hydrea 500 mg prix france hydrea traitement hydrea et soleil hydrea prix hydrea 500 prix tunisie traitement hydrea hydrea 500 mg prix france hydrea et soleil hydrea et fatigue traitement hydrea hydrea 500 prix hydrea posologie hydrea 500 prix tunisie hydrea 500 prix tunisie hydrea immunosuppresseur effets secondaires hydrea hydrea 500 et vaccin covid effets secondaires hydrea traitement hydrea hydrea et alcool effets secondaires hydrea effets secondaires hydrea hydrea effets secondaires traitement hydrea hydrea fait il grossir effets secondaires hydrea hydrea immunosuppresseur hydrea fait il grossir hydrea 500 mg prix traitement hydrea hydrea immunosuppresseur hydrea 500 prix tunisie hydrea et alcool hydrea traitement hydrea 500 et vaccin covid hydrea prix hydrea effets secondaires hydrea fait il grossir hydrea et cheveux hydrea 500 prix tunisie hydrea et fatigue hydrea immunosuppresseur hydrea et soleil hydrea et cheveux hydrea posologie hydrea 500 mg prix france hydrea 500 mg prix hydrea et cheveux traitement hydrea effets secondaires hydrea hydrea traitement France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg.
  • Author VenusHedden
  • 21 июнь 2024 17:54
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve