FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Klausimai sprortininkams...

Klausimai sprortininkams... 02 авг 2016 19:03 #2559

  • Aivaras
  • Aivaras's Avatar
Sveiki. Jau senokai man kirbantis klausimas : kodėl niekas iš mūsų sportininkų nedaro viešų žvejybų-pamokų naujokams ir ne tik. (na kaip pas rusus "masterklas"
klausimas užduotas, dabar truputelis preliudijos... Tikslingai meškerioti feeder'iu pradėjau tik šiemet, kai pasirodė skelbimas ir registracija y organizuojamas žvejų megėjų varžybas Bubliuose. Daug skaitymo, video peržiūrų, nors ir kukliai bet teko viską pirktis nuo nulio. Labai padėjo treniruotė su sportininkais, atrodo viskas paprasta bet tuo pačiu viskas nauja. Tikrai užsikrėčiau feeder'iu, bet žinių stoka milžiniška. Juk tokių kaip aš manau yra ne 1 ir ne 100, kuriems feeder'is tai - laisvalaikis, gyvenimo būdas. Šios pramogos-mokylos atsiradimas tikrai manau nudžiugintų ne vieną tokį kaip aš. Juk tam ir organizuojate megėjų etapus, kad pritraukti SAU naujų varžovų, bendraminčių. Žinoma tuo pačiu ir klientų y žvejybos parduotuves, tai kodel nepamokinus mūsų kaip terisingai reikia feeder'iauti. Sportininkų yra gana nemažai, o megėjų yra kur kas daugiau. Tad jei nors 2-3 "masterklasai" per metus tai būtų neykainojama patirtis. Nes dabar visi meškeriotojai yra "slapukai" niekas neišduoda savo vietų ir t.t forumuose praktiškai mirtis, visi postai sustoją ties 2012-2014m. Facebook'o žvejų grupės labiau primena vaiku darželį kur tik pasišaipyti ateinama. Juk vien iš video neišmoksi. Juolab jie visi užsienietiški, o norisi mūsų- savų vandenų žinių. Vat ir dabar dalyvausiu Birštono etape, nors srovėje tikrai nesu patyres. Suprantu, kad tik taip įgausiu patirties, bet smagiausia būtų atvykti į varžybas varžytis, o ne mokintis...
Esmė ta,kad čia tik MANO asmeninė nuomonė ir MANO klausimas. kuris man kaip žvejui rūpi. Nesu straipsnių rašytojas, tad labai nepykite, jai ką ne taip išdėščiau. Gero vakaro, kolegos .
The administrator has disabled public write access.

Klausimai sprortininkams... 02 авг 2016 19:18 #2560

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Jei bus poreikis, bus ir pamokos.
Sportininkai kurie dalyvauja ne tik LT cempionate, bet ir kitose varzybose ir ne tik LT, paprasciausiai laiko nelieka niekam.
Galima pagalvoti apie varianta, pries kiekvienas megeju varzybas ar po ju, pasidalinti sava patirtimi.
Lietuvoje manau nera labai daug zmoniu kurie atvirai ir mielai visomis paslaptimis dalinasi, bet tokiu tikrai yra. Nes realiai nera ka slepti :)
Kaip rodo praktika, prie Jusu dideliu noru, viska "pagimdyti" galima.
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.

Klausimai sprortininkams... 02 авг 2016 19:27 #2561

  • Aivaras
  • Aivaras's Avatar
Suprantama del laiko stokos, bet manau is 50 sprotininku yra ymanoma surasti 2-3 per metus ir tai butu kazkas super. Zinoma as sneku is savo puses, tikrai atvykciau ir dar draugus pasiimciau. O del paslapciu, tai tegu neatskleidzia, maza cia beda, reikia kad mokytu taisiklingai zvejoti ir jausti malonuma, o ne bele pasara y vandeny sumesti:) manau kad ateitu ne tik tiek kurie nori dalyvauti varzybose, bet ir siaip zvejai, o tuo paciu ir kulturingos zvejybos pavyzdys butu su laiminga pabaiga "sugavai paleisk" :)
The administrator has disabled public write access.

Klausimai sprortininkams... 02 авг 2016 19:31 #2562

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Viska surasei teisingai, lieka tik igyvendinti B)

Aivaras wrote:
Suprantama del laiko stokos, bet manau is 50 sprotininku yra ymanoma surasti 2-3 per metus ir tai butu kazkas super. Zinoma as sneku is savo puses, tikrai atvykciau ir dar draugus pasiimciau. O del paslapciu, tai tegu neatskleidzia, maza cia beda, reikia kad mokytu taisiklingai zvejoti ir jausti malonuma, o ne bele pasara y vandeny sumesti:) manau kad ateitu ne tik tiek kurie nori dalyvauti varzybose, bet ir siaip zvejai, o tuo paciu ir kulturingos zvejybos pavyzdys butu su laiminga pabaiga "sugavai paleisk" :)
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.