FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Siauliu rajono vandens telkiniai

Siauliu rajono vandens telkiniai 2017-03-31 19:06 #5247

  • Dikanas
  • Dikanas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 244
  • Gauta padėkų: 74
Kadangi vaziuoju vienas ir gaudau vienas,tai saves neiseina nufotkint :lol: Be bajeriu neapseita 1 valanda bandymas istraukt istrigusia masina,sugadino pusdieniu nuotaika,tad greitai viska susiruosiau ir sedziu ant naujos kedutes,geriauisiai dirbo pinkas,matyliai tik cigaretiniai kuojos,plakiukai. po dvieju nuejimu,nuspresta pasididinti kabliukus ir pirmas siu metu karsiukas,zuvis gyvena toliau.Platforma patekintas.Sezonas atidarytas!!!
IMG_1396.jpg


IMG_1404.jpg
Paskutinis taisymas: 2017-03-31 19:21 nuo Dikanas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: rimas, Kabliukas, arunas345, Renatas

Siauliu rajono vandens telkiniai 2017-03-31 19:46 #5250

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
Puikus atidarymas !
O vienam save fotografuoti nera sudetinga, jei fotikas turi taimeri, nustatai ji ir fsio. Net telefonui yra patogus trikojai stoveliai, kuriuos patogu naudoti filmuojant ar fotografuojant.
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Siauliu rajono vandens telkiniai 2017-04-01 14:21 #5264

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Neprisijungęs
  • Patyres žvejys
  • Žinutės: 99
  • Gauta padėkų: 15
Kur cia gaudei?
...ir platformos kojos, labai ilgos atrodo.Jos originalios(komplekte buvo),ar kitas dasipirkai.
Rimo paminetas stovelis,pvz.:
IMG_20170208_203746.jpg

Galima istatyti telefona arba atsukus spaustuveli ir fotika isukti.Galesi paveiksluotis ir filmuoti,kur tik nori :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: rimas

Siauliu rajono vandens telkiniai 2017-04-01 16:46 #5266

  • Dikanas
  • Dikanas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 244
  • Gauta padėkų: 74
Kabliuks turiu kamera go pro tai tam turbut ieskosiuos stovelio,kojas pirkausiu atskirai,ilgiausias prigriebiau gera kaina
Paskutinis taisymas: 2017-04-01 16:47 nuo Dikanas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Siauliu rajono vandens telkiniai 2017-04-01 17:03 #5267

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
Dikanas parašė:
Kabliuks turiu kamera go pro tai tam turbut ieskosiuos stovelio,kojas pirkausiu atskirai,ilgiausias prigriebiau gera kaina

5 go pro turi ? Jei taip gal kazkoki gera isorini mikrafona pritaikei ?
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Siauliu rajono vandens telkiniai 2017-04-01 19:54 #5270

  • Dikanas
  • Dikanas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 244
  • Gauta padėkų: 74
ne 4 pas mane :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Siauliu rajono vandens telkiniai 2017-09-04 18:38 #7367

  • Dikanas
  • Dikanas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 244
  • Gauta padėkų: 74
Siauliu jura arba kaip vietiniai sako siauliofke,kai tik atsikrausciau i siaulius apie si telkini nieko nezinojau,tad is vakaro pralekiau per kelias man zinomas vietas is vietiniu kalbu su deeperiu,taigi issirinkau vieta kur deeperis parode stambias zuvis bent as jau taip speju

IMG_3006.png


IMG_3005.png


IMG_3004.png


IMG_3003.png


Rytojaus laukiau su nekantrumu,issimiegojau susidejau ir greit vietoj atsirandu,nieko nelaukdamas maisausiu jauka susidedu visus savo pribumbasus ir pradedu zvejyba,zuvis atsiliepe ne iskarto,tad teko pasukt galva,isvadas padariau ir zuvis kibo pastoviai,bet nevisos pasikirsdavo,nes mano tikslas buvo stambi zuvis,tad gaudyta buvo su 10nr kabliuku ir masalas 7-9dzikai,bet isvengti smulkmes nepavykdavo. Po geru 3 valandu rimtas tos dienos kibimas KARPIS,deja kova truko apie 3 minutes ir atsikabino,tada turbut visa siauliofke girdejo mano zargona. Karpis buvo nemenkas,nes man jo tiesiog nepavyko net metro pritraukt tik pristabdyt,o jis tik visalaika trauke is rites vala. Zukle likau patenkintas,bet dar yra daug kur mokytis!!! Tiesa jei ir buciau nors kiek pritraukes,abejoju ar buciau istraukes per tokia brofke kuriame pilna zoliu ir i tas zoles man ne vienas karsiukas iejo
IMG_3008.png


Laimikis
IMG_3012.jpg


IMG_3016.jpg
Paskutinis taisymas: 2017-09-04 21:14 nuo Dikanas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: rimas, EDVD, marius76, asnetoks

Siauliu rajono vandens telkiniai 2018-01-06 18:12 #8360

  • Dikanas
  • Dikanas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 244
  • Gauta padėkų: 74
Kuri laika buvau atitrukes nuo fiderio,tad vakar ilgai nedvejojes nusprendziau atsidaryti 2018m,ogi prasidejo taip: Interneto platybese pilna nuotrauku su laimikiais dar niekaip neuzsidaranciu fideristu,stebedamas ju keliamus laimikius ir nuotraukas vis sau kartojau 2018 pirmas savaitgalis bus mano ir niekas manes neperkalbes,deja zmona kaip is dangaus nukritus pareiske,kad sestadieni turiu likti namie! Kagi zmona auksciau visur,tad ziuriu orus sestadienis liuks sekmadienis apie -4 per toki saltuka nelabai norisi sedeti vien del virsuniu ir valo leduku,nusiminiau,kad ir vel neteks pazvejoti fideriu,bet atejus ketvirtadieni i darba suzinojau,jog mes nedirbame penktadieni,mano galvoje mintys tik apie fideri,pikeriuka,fideri... Viskas paskubom pries 8 ryto stoviniuoju prie parduotuves,atejus pardavejui nusiperku masalu ir traukiau I zukles vieta. Vieta susves upelis kuris idomus siaurumu,letos tekmes srove ir zuvies ivairove,. Jaukas senso gardons maisyta su labai mazu kiekiu ir skiestu vandeniu aromix gardons,saltuoju metu pagal vandens telkini perdaug saldintas,riskintas jaukas gali baidyti arba prijaukinti,tad nuspresta minimaliai saldinti,viska susiruosus atsisedus ir pajaukinus 2 kartus (labai jau nekantrus buvau) pradedu zukle. Pirmas metimas ir zuvis atsiliepe iskarto,bet su realizicija is 5 tik 1 krante ir taip prazvejojau kuri laika,pamacius,kad situacija nesikeicia,pradejau ieskot sprendimo,pakeitus kabliuka pasitrumpinus pavadeli ir zuvis ejo i sieta viena po kita,deja 2018m sezonas atidarytas sekmingai,bet prasedejus apie 3val su visokiomis oro priemaisomis(tai snigo,tai lijo) likau visas kiauras ir po keliu minuciu pradejus dar smarkiau lyti,nusprendziau baigti zukle. Nors trumpai,bet likau labai patenkintas paemes fideriuka I rankas,zuvis kaip visada po fotosesijos paleidziama.Nepulkit,jei kokiu klaideliu ar galuniu nerasau kritika priimu ir jas taisau,viesiems zuvingu 2018metu!


8C529811-1C4E-4147-A0DE-317CEFA17197.jpeg


BB473E59-84EA-410B-862E-2332067F7C8A.jpeg


3D2CCCA6-6895-4275-91F5-E469A531A011.jpeg


5B66A591-2675-4CFC-B8FB-4B26A4E5917A.jpeg
Paskutinis taisymas: 2018-01-06 22:03 nuo Dikanas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: rimas, Kabliukas, marius76, Renatas

Siauliu rajono vandens telkiniai 2018-01-07 08:36 #8366

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
Gražus Klaudijau atidarymas, Šaunuolis !
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: arunas345, Dikanas