FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMA: Feeder kotai

Feeder kotai 2020-11-10 16:32 #12709

  • Dalius
  • Dalius avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 107
  • Gauta padėkų: 109
Štai šis video, jei kam įdomu bus. Be to Paulius Korsakas paskutinėje laidoje juo gaudė.

Paskutinis taisymas: 2020-11-10 16:35 nuo Dalius.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Taute

Feeder kotai 2020-11-13 13:41 #12712

  • Domas
  • Domas avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 37
  • Gauta padėkų: 15
Kiek galėjau suprast, tai šitas modelis Stillwater yra labai panašus savo struktūra į "Feeder tournament" modelius 70,90 ir t.t. tuos 2014 ar kokių tai metų, gerai nepamenu B)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Feeder kotai 2020-11-13 13:54 #12713

  • Taute
  • Taute avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 45
  • Gauta padėkų: 6
Domas parašė:
Kiek galėjau suprast, tai šitas modelis Stillwater yra labai panašus savo struktūra į "Feeder tournament" modelius 70,90 ir t.t. tuos 2014 ar kokių tai metų, gerai nepamenu B)

Na, kaip jis čia pasakė "skambesnis už 70-uką" :) Bet kaip suprantu ir labai "lepus", dėl anglies struktūros - reikia labai saugot, kad kur nestuktelt ir pan..ir užmetimas, - 80 gr jau su pašaru, t.y. rekomenduoja max 60 gr šėryklas. Aš kiek kotų turėjau, tai nebijo perkrovų (su protu), o čia va jau nesiūlo >60 gr šėryklos. Bet...pasak Juros, jis labai puikiai pradeda dirbti nuo mažų svorių, tarkim 15-20 gr, kas jau būtų labai smagu ;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Feeder kotai 2020-11-13 14:12 #12714

  • Domas
  • Domas avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 37
  • Gauta padėkų: 15
Taute parašė:
Domas parašė:
Kiek galėjau suprast, tai šitas modelis Stillwater yra labai panašus savo struktūra į "Feeder tournament" modelius 70,90 ir t.t. tuos 2014 ar kokių tai metų, gerai nepamenu B)

Na, kaip jis čia pasakė "skambesnis už 70-uką" :) Bet kaip suprantu ir labai "lepus", dėl anglies struktūros - reikia labai saugot, kad kur nestuktelt ir pan..ir užmetimas, - 80 gr jau su pašaru, t.y. rekomenduoja max 60 gr šėryklas. Aš kiek kotų turėjau, tai nebijo perkrovų (su protu), o čia va jau nesiūlo >60 gr šėryklos. Bet...pasak Juros, jis labai puikiai pradeda dirbti nuo mažų svorių, tarkim 15-20 gr, kas jau būtų labai smagu ;)

Aš asmeniškai turiu Tournament 90 ( tas 2014 ar kokių metų modelis), tai saldainis, ne kotas. Galėčiau atsiduot nedraugavęs :D.
Ir norėjau lengvesnės klasės koto, bet nuo to laiko neradau kuris bent jau į ta mano turimą būtų panašus ( pračiūpinėjęs nemažai) ir tų brangių.
Manau protingai žvejojant ir jį gali perkrauti. Man nelabai patinka tas Juros metimo stilius, visada kai pažiūriu jo video, atrodo sulūš viskas ką jis pristatinėja :D
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Feeder kotai 2021-07-14 11:59 #12792

  • Aimontas
  • Aimontas avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 3
Sveiki visi,

Ar bandėt kas nors Okumos 8k feederius stovinčiam vandeny? Ar patiko ? Kaip jų kokybė? su kokiais svoriais bandėt?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3