FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Svylinu pirmą blyną

Paskutinį balandžio savaitgalį Latvijoje dalyvavau komandinėse dugninės - feeder meškerės varžybose VVA KAUSS 2018, kurias organizavo Latvijos feederio klubas VVA. Tai buvo mano pirmosios varžybos.

 

DSC 3150
Dvi dienas netoli Salaspils hidroelektrinės, prie jos didenybės Dauguvos, taškantis vandens purslams surėmę meškeres kovojo 10 komandų. Nepasikuklinsiu varžybas pavadindamas tarptautinėmis. O kodėl ne? Jos juk vyko tarp tautų - latvių ir lietuvių.
Trispalvėms Lietuvos meškerėms atstovavo klubas Feeder Fishing Team su trimis savo komandomis, iš kurių viena pasikvietė mane ir avansu patikėjo, visai kaip kadaise NBA patikėjo Arvydu Saboniu (oi nemirčiau iš kuklumo, oi nemirčiau).

 

DSC 2549

 

Latviai mus priėmė svetingai, bet ar tokia pati svetinga bus ir Dauguva su savo žvynuotais gyventojais, dar nežinojau.
Apie pačias varžybas plačiai nerašysiu, tačiau paminėsiu, kad jau pirma treniruotė parodė, jog lengva nebus - telkinys sudėtingas, žuvį daugiausia reikėjo "krapštyti" iš maždaug 60-70 metrų atstumo. Sunku, bet tuomet optimistiškai mąsčiau, kad sąlygos juk visiems bus vienodos.

 

DSC 2539 2

 

 

DSC 2602

 

DSC 2607

 

Pirmoji varžybų diena, pagaliau pirmas mano startas. Papuolu į C sektorių, kuris kaip vėliau parodė žuvimi neblizga. Ir štai, labai netolima ateitis, t.y. dienos pabaiga, ir aš akis į akį su vis dar tuščiu savo sietu. Žandai užkaista, Arvydui Saboniui NBA jaučiu sekėsi geriau. Apsidairau, o netoli manęs intriga - mūsų klubo kolega Giedrius kryptingai artėja prie geriausio dienos rezultato (lyg ir pakvimpa ąžuoliniais vainikais) ir tik terkšt antausis - paskutinėmis minutėmis šalia gaudantis VVA klubo žvejys sugauna didžiausią tos dienos ir visų varžybų žuvį - 1,650 kg karšį bei pasidovanoja pirmosios dienos pergalę. Įspūdinga, va tau ir namų sienos, va tau ir savi krantai.

 

DSC 2644

 

Antrą dieną oras ir žuvies svoriai daugumai gerėja, o tiems, kuriems nesisekė įtakos turėjo sektorius, sugebėjimai prisikviesti žuvį ir visa puokštė kitų, žvejams puikiai numanomų veiksnių. Man pavyksta išlipti iš nulio. Sugaunu keturias nedidelias žuvis, bet tas neguodžia, varžybas baigiu su maksimaliu baudos balu.

Varžybose visą laiką dominavo ir jas laimėjo organizatoriai bei šeimininkai - Latvijos klubas VVA, ir čia į situaciją jau galima pažvelgti iš dviejų Mažųjų AŠ perspektyvos:
- Blogasis AŠ: ai tai ką čia, bepigu laimėti, kai savuose krantuose žvejoja, visas upės žuvis mintinai žino, vardais šaukia ir su Brainstorm (legendinė latvių roko - pop grupė) daina pas save vilioja (...Maybe we could divide it in two turiuriuriu..).
- Gerasis AŠ: gal juos tas dvi dienas ir lydėjo daugiau sėkmės, tačiau neabejotinai vyrai buvo tikrai gerai pasiruošę.

 DSC 2821 2

 

Mūsų komandos bendroje įskaitoje užėmė 5, 6 vietą, o ta, kuriai atstovavau aš 9 vietą (mano nekuklumas valso žingsneliu nulingavo į kamputį, tyliai parūkė ir grįžo).
Bet kuriuo atveju vieta nesvarbi. Tai buvo žiauriai kietas savaitgalis su pirmuoju mano nenusisekisiu, bet tikrai vertingu startu, su papildytu naujų žinių bagažu, su patarimais, kurių negailėjo Feederfishing Team klubo kolegos. Ačiū jiems už tai, ačiū už gerą nuotaiką ir nepamirštamą laiką.

 

DSC 2665

 

DSC 2621 2

 

Jūsų didenybe, Dauguva, tavo mįslę mes dar įminsime ir mūsų saulei patekėjus šoksim pergalės šokį.

Iki susižvejojimo, meškerėtieji!

 

DSC 2660

 

 

 

 

 

Be the first to find out the news!

Advertisement

band
E-parduotuve