FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Pavasarinis Nemunas

 Vasario 28d, 9val ryto, tikras pavasaris, vėjas 2-4m, pietų krypties.
Pirma žvejyba feederiu šį pavasarį. Nemunas netoli Kauno, vanduo aukštas, bet priėjimas prie vienos duobės, geras.
 
untitled Small
 
Iš vakaro buvau atvažiavęs, prasiskanavau dugną su deeperiu ,vaizdas nerealus , zuvis laikosi prie dugno .
 
poiuy
 
Ties pirma parandėle gylis apie 2,2 metro , keturiais metrais toliau krenta iki 2,7 ten ir bandau , pirmas pasiruošimas paprastas , žieminis traper paruoštas naudojimui raudonas žieminis jaukas , nedideliu sliekučių , musės lervų , ir kalnas matylių , susiruošiu yrankius , naudojau Salmo Tournament picker 40. Nemuno vanduo nors ir aukštas, bet vandens srovė puikiai laiko 30 gramu šėryklėlę . Iš sistemos stebūklų nedarau, rišu 0,12 pavadelį ir 10 nr kabliuką. Vanduo iš nakties matosi gerokai nukritęs apie 30 cm , 9,20 pradedu žvejybą , pirmi trys metimai pilna šerykla matyliaus , ant kabliuko maunu nedidelį slieką, užtvirtinu ant galo nedidele musės lerva , po gerų 25 minučių laukimo pirmas virptelėjimas ,po pickerio kilstelėjimo jaučiu, kad prad-ia bus puiki , kelios akimirkos ir gražuolis karšis jau krante.
 
cfghjk
 
Kaip tokį ankstyvą pavasarį, laimikis nudžiugino , susitvarkęs su emocijom dirbu toliau , po kibimo viskas nurimsta, sliekas su musės lerva nerodo jokio demesio , pradedu dėt į šeryklą tik matylių be pasaro ir kably puošiu taip pat matilių porcija , vejas visai nurimes, tik pavasarinių vieversių čiulbejimas atitraukia nuo meškerės stebėjimo , neilgai trukus kibimas ir dar vienas gražuolis krante , žvejoju iki 11,20 , nes pradejo gan stipriai kelt vandenį , laimikis kaip pirmai žūklei, manau neprastas.
 
lkj
 
Vienas pastebėjimas , vienas karšis jau dabar visas spoguotas ir ruošiasi nerštui , ganėtinai anksti , bet gamta daro taip kaip reikia .nei zvyno :)
 
Andrius.
Be the first to find out the news!

Advertisement

band
E-parduotuve