FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Vandens telkiniai aplink Kauną

Vandens telkiniai aplink Kauną 19 Nov 2017 18:49 #7827

  • asnetoks
  • asnetoks's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Member
  • Giedrius.M
  • Posts: 637
  • Thank you received: 277
Sveiki kolegos ir bendraminciai,nu niekaip sezono uzdariti nesinori,oras nelepino bet zvejybos alkis nugalejo,atsigerus rytines kavos ir susidejus savo zaislus,patraukiau prie Nevezio,zveju kaip prie kaledines eglutes,judu tolin kur baigiasi visi vadinami kolukiai ir visokie ukiai:),susirades ramia vietelia pradedu sios dienos zvejyba,prasiskanaves dugna ir susirades(tipo taska:))pradedu zvejyba,iserus savo tipo taska po kokio pusvalandzio(tipo taskas:))atsidaro:)
IMG_0832.jpg


IMG_0848.jpg
FeederFishing Team
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: rimas, Grazvis, Kabliukas, arunas345

Vandens telkiniai aplink Kauną 19 Nov 2017 19:22 #7828

  • Kabliukas
  • Kabliukas's Avatar
  • OFFLINE
  • Patyres žvejys
  • Posts: 99
  • Thank you received: 15
Blin,as jau kokias tris dienas apie Nevezi galvojau.Kelis kartus buvau Lampedziuose sia savaite,tai pirma diena,net kibimo nemaciau,anei vieno nuciulpto masalo neistraukiau.Sekanti karta pakeiciau vieta,tai du kibimus atsargius turejau.bet velgi tuscias likau.Isvykdamas dar sumeciau kokias 10 seryklu jauko,galvojau gal zuvis lankysis,bet kita diena taspats-vos vienas atsargus timpt,per kelias ilgas valandas.Persikeliau prie "vamzdzio"-per ~2val.anei kibimo neturejau.Tai apie Nevezi poto ir masciau,tik tas aukstas vanduo neramina.
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 19 Nov 2017 19:40 #7829

  • asnetoks
  • asnetoks's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Member
  • Giedrius.M
  • Posts: 637
  • Thank you received: 277
Dar kabaliojasi ir lampuose,tik labai jau subtiliai tenais reikia gauditi,lampuose dabar jeskoti zuvies reikia 7-8 m.gilija
FeederFishing Team
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 25 Nov 2017 21:05 #7875

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Aplankytas seniai matytas Gaizenu tv. Tvenkinys pilnas valciu, bet niekas niekuo pasigirti neturejo. O as turedamas kelias valandas isbandziau feederi. Tvenkinys savo zuvingumi nepasizimi, tad nieko ir nesitikejau, bet karsiukai ir kuojytes gaudosi. Zvejybos video :

Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Kabliukas, arminas, marius76, Renatas, asnetoks, Audrius, Dalius

Vandens telkiniai aplink Kauną 19 Dec 2017 16:08 #8185

  • Aivaras
  • Aivaras's Avatar
Feeder'is žiemą - Gaiženu tvenkinys. Įlankoi ledas, už ledo aš .
IMG_20171219_091620.jpg

Lengvas picer'iukas, lengvas minusas, žiedai sala - romantika. Kibimas vangus, bet kaip ir nieko keisto . Jaukas traper expert+ starfish likvidas -gardons. Vieną kitą kuoja kabaliojasi ir smagu
IMG_20171219_111655.jpg



Tokiu metų laiku laimikis skaičiuojamas ne kilogramais o vienetais :) taigi mano 25 vnt.
IMG_20171219_153412.jpg

Žiauriai geras laikas, laimikis neispudingas, bet vaizdas kaip lenkia viršūnėle, to vertas.
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 19 Dec 2017 16:17 #8186

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Grazu ziureti Aivarai !
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Aivaras

Vandens telkiniai aplink Kauną 29 Dec 2017 16:36 #8303

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Nors oras labai baisus šiandien, bet trumpam aplankiau Nevėžį, kaip man sekėsi :

www.feederfishing.lt/zvejybos-dienorastis/120-nevezis-gruodi


20171229_123101.jpg
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: marius76, Dikanas, asnetoks

Vandens telkiniai aplink Kauną 27 Jan 2018 21:45 #8540

  • Aivaras
  • Aivaras's Avatar
Neveronių tvenkinys. Begalo daug ekečių, praktiškai visas tvenkinys apeitas. Bet žuvies neišėjo daug pagauti...
IMG_20180127_142331.jpg
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 28 Jan 2018 09:13 #8541

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Užtenka Aivarai tos žuvies, svarbiausia gerai laika praleidai.
O kuojos tikrai gražios. Neblogai pradėjei poledinės žūklės karjerą ;)
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Last Edit: 28 Jan 2018 09:56 by rimas.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Aivaras

Vandens telkiniai aplink Kauną 28 Jan 2018 12:47 #8544

  • Kabliukas
  • Kabliukas's Avatar
  • OFFLINE
  • Patyres žvejys
  • Posts: 99
  • Thank you received: 15
Aivaras wrote:
Neveronių tvenkinys. Begalo daug ekečių, praktiškai visas tvenkinys apeitas. Bet žuvies neišėjo daug pagauti...
Tai tu visai neblogai suzvejojai.Ten, net vasara,nemaciau,kad kas daugiau pagautu.
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 28 Jan 2018 13:38 #8545

  • asnetoks
  • asnetoks's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Member
  • Giedrius.M
  • Posts: 637
  • Thank you received: 277
Mano pamegtas ez.Lampedis,tiek vasara ir ziema dziugina savo laimikiais,yra dar ten zuvies ir vasai neblogos,aisku daug grezimu ir pajesku kol surandi ta stebuklingaja bet tokia jau yra ta eseriu medziokle,si beita ir man pavyko pagauti



IMG_0937_2018-01-28.jpg



IMG_0954_2018-01-28.jpg



IMG_0959.jpg
FeederFishing Team
Last Edit: 28 Jan 2018 14:22 by rimas.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: rimas, Andrius81, Kabliukas, Aivaras, Dikanas, Pikeriuks, Dalius

Vandens telkiniai aplink Kauną 28 Jan 2018 14:23 #8546

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Smagi Giedriau medžioklė buvo !
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: asnetoks

Vandens telkiniai aplink Kauną 02 Feb 2018 18:23 #8576

  • MykolasB
  • MykolasB's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 51
  • Thank you received: 3
Sveiki ar yra cia zvejojanciu aktutineje kauno mariu dalyje, na nuo lasiniu ir aukstyn?
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 29 Mar 2018 19:32 #9033

  • Aivaras
  • Aivaras's Avatar
Sveiki gyvi. Šiandien Nevėžis. Gaudyta ~4 val. Jaukas traperio select plius puse champion pokelio. Užpilta sensaso geltonu aromixu. Viskas per 2 mm sietą. Pavadėlis 0.08 1,5 metro ilgio, 16 nr kablys. 22 metrai distancija, 40 gr šėrykla. Po pietų pradėjo vandenį kelti- srovė dingo išvis. Matylius, pinka ,dzikas.

IMG_20180329_142906_2018-03-29.jpg
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 31 Mar 2018 22:50 #9061

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Pirmoji sio pavasario zvejyba feederiu - Nevezyje.

Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: audrius3800, arunas345, marius76, asnetoks, Dalius

Vandens telkiniai aplink Kauną 06 May 2018 17:13 #9337

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Kauno marios - karosai.
Pati žūklė buvo sudėtina, dėl neršiančių žuvų, žūklės vietos su daug kliuvinių.
Bet visumoje viskas pavyko puikiai, ačiū Šarūnui už kompaniją !

Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: darencas, marius76, asnetoks, Dalius

Vandens telkiniai aplink Kauną 09 May 2018 15:35 #9395

  • Aivaras
  • Aivaras's Avatar
Nevezis - važiavau smulkios žuvies. Žvejų 2-3 skundžiasi visišką nekiba. Sedu aikštelėje, pasirenku 20 m.distancija (giliausia vieta) jaukas traper gold serijos trijų komponentų ( po treniruočių ir varžybų daug likučių :) )
Iškart atsiliepia plakiai, bet po 60 min. viskas uztyla. Galvoje karšiai... Į tašką daug kukurūzo ir kasterio (labai daug) ir prasideda šou.
IMG_20180507_141844.jpg

Pagaudau dar apie 4-5 valandas ir rezultatas kaip Nevėžyje tiesiog neįtikėtinas
IMG_20180507_141256.jpg


Po poros dienų (šiandien) vėl nulekiu turėdamas tik 3val laisvo laiko bandau vėl. Viskas taip pat ir vėl yra :)
IMG_20180509_143403.jpg

Nevezis super...
Last Edit: 09 May 2018 16:35 by Aivaras.
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 24 May 2018 11:46 #9518

  • Andrius81
  • Andrius81's Avatar
  • OFFLINE
  • Patyres žvejys
  • Posts: 104
  • Thank you received: 90
Sveiki, planuoju nulekti i Kauno marias, gal galit patarti kur geriausia tokiu metu vaziuoti?
Last Edit: 24 May 2018 11:52 by Andrius81.
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 13 Jul 2018 19:31 #9816

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Donato straipsniukas, kaip jam sekėsi Gaižėnų tv.

feederfishing.lt/straipsniai/naujienos/1...nka-optima-picker-3m


00000.jpg
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: marius76, Renatas

Vandens telkiniai aplink Kauną 22 Jul 2018 15:22 #9844

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Naktinė karšių žvejyba Kauno Mariose.

Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Last Edit: 22 Jul 2018 15:23 by rimas.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Andrius81, marius76

Vandens telkiniai aplink Kauną 21 Oct 2018 16:46 #10296

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Zvejyba Gsižėnų tvrnkinyje.

Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: marius76, Valento

Vandens telkiniai aplink Kauną 12 Nov 2018 22:09 #10400

  • Arnas
  • Arnas's Avatar
  • OFFLINE
  • Moderatorius
  • Posts: 228
  • Thank you received: 160
Sveiki kolegos ir kablio draugai.
Laiko kaip ir pas visus ne per daugiausiai, daugelis pastebėjote, kad esu atitrūkes nuo žūklės, bet kad ir kaip bučiau užsiemes noras žūklauti bežiūrint į kolegų foto ir video vis gi nugalėjo. Didelio noro vedamas bet tuo pačiu ir spaudžiamas laiko kurio negaliu skirti visos dienos žuklei, pasirinkau kauniečiams iki gyvo kaulo pažystama Nevežio upe. Atgarsiai tiek iš kolegų tiek iš medijos apie šia upe šių metu laiku visai neblogi todėl nusprendžiau pagaląsti kabliukus ir prisiminti vasaros dienas begaudant žuvį.
Važiuodamas ir visai nesitikėdamas gauti vietos aikštelėje, nustembu, kadangi kaip Aivaras man pritartu pati geriausia vieta laisva atrodytu kaip man palikta, bet tuo pačiu kyla ir mintys ar ne be reikalo čia niekas nesėdi, sėdinčiu pasiklausinėjas kas ir kaip gaunu ne labai geros info (kimba, bet labai silpnai) tuo pačiu pažiūrėjas ka ir kaip kolektyvas daro suprantu, kad kitaip būti ir negali (kabliai, valas , pavadeliai) karpiniai -chebra laukia su tradiciniu požiūriu " jai kimba-tai kimba ", tipo suprask nekibadienis .
Pradedu mums visiems tradiciškai, taško paieška-pajaukinimas-gaudom, viskas sportiniame režime, ilgai laukti nereikėjo pradžiai standartines delninukės, pagaudžius prasidėjo ekperimentai kaip pagauti didesnių gražesnių, o tuo pačiu gal ir puskaršį kokį išeitu pasikinkyti. Mano džiaugsmui visi mano eksperimentai man pavyko ir išsididinau, stabilizavau tašką ir keleta taip vadinamų puskaršių teko ištraukti .
Tik mano nelaimei mano kaimynai su kekvienu metimu vis artėjo ir artėjo prie mano taško, pasekoje teko padiskutuoti, kadangi ne tik, kad tašką ištaškė, bet ir nepaliko galimybės man pačiam jame gaudyti, bet mės žmonės paprasti daviau masalų pašaro ir viskas vėl stojosi viskas į savas vietas.
Žuklė paliko labai gerus įspūdžius, kadangi su "Picer" tipo meškere traukti žiemojimui besiruošiančias kuojas, malonumas neapsakomas.
Nei žvyno kolektyvas !!!


20181109_150717.jpg



20181109_171141.jpg



20181109_171504.jpg
Last Edit: 13 Nov 2018 05:30 by rimas.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: rimas, arminas, marius76, Dalius, Valento, Saras, stiklaras

Vandens telkiniai aplink Kauną 29 Mar 2019 13:04 #10946

  • Arnas
  • Arnas's Avatar
  • OFFLINE
  • Moderatorius
  • Posts: 228
  • Thank you received: 160
Pavasaris, pavasaris, kolektyvas rėkiu visa gerkle pavasaris.
Ne koks iš manęs pavasario šauklys, bet manau ne retas su manimi sutiks, kad oro įkvėpimas šiuo metu laiku pats geriausias.
Su mano minėtu oro pagerėjimu kiek vienam ne tik plaučiai atsigauna, bet ir akys krypsta vandens link, kas į mažesne kas į didesne upe, bet veiksmas ant kranto aktyvėja lygiagrečiai su žuvies aktyvumu vandenyje. Aš ne išimtis sulaukes momento kuomet galiu skirti diena ankstyvojo pavasario žuklei neriu visa galva į procesą.
Žūklės vietos pasirinkimas man ir daugeliui Kauniečiu kažkam jau atsibodės ir nekeliantis jokiu gerų emocijų, jau nekalbant apie sportinį azartą, bet mano mylimas ir visada man įdomus Nevėžis, upė daugeliui pažystama nuo A iki Z
Kaip visada pavasari ir rudenį su vietomis ne pyragai, todėl nusprendžiu penkta ryti būti ant kranto ir ką jūs mąstote automobilį ieškojau kur pasistatyti, jau nekalbant apie žūklės vieta, bet žvejai paprasti man atranda kelis kvadratinius metrus, aišku įkanda,kad matai su platforma tai šluos čia krantą, bet be jokių pykčiu sulauke pirmų rytmečio spindulių pradedame pirma 2019 atvirojo vandens žūklės sezono atidarymą.
Distancija pasirenku praskanaves dugną ir mano distancija pasimatavus 20 m, tokioje distacijoje niekam nemaišau, kadangi daugelis žūklauja tolimesnėse distacijose, pasirinktas pašaras "Traper Gold " serijos iš dviejų komponentų tai "Magic" ir "Competition" tai ganėtinai smulkūs jaukai savyje turintis ne mažai aktyviųjų dalelių tokių kaip kanapės ar kiti žuvims labai patinkantys kepiniai. Mano pasirinktų pašarų dar vienas privalumas tai juoda spalva kuri manau, kad daugelis pritars labai tinkama šiam metų laikui, mano minėtus pašarus gaminuosi iš vakaro, nesistengiu, kad pašaras būtu inertinis tiesiog ant kranto tamsoje manau, kad nebus labai malonus reikalas juos maišyti. Jaukinu su vidutine šerykla "Feeder Sport" tempa palaikau ganėtinai ne mažą, galima sakyti duodu be gailesčio, bet mano tempą reguliuoja kimbanti žuvis kuria per pirmąsias 20 pasistatau į tašką iki pat žūklės pabaigos, be abejones turėjau kelėta pauzių bet kelios korekcijos (pavadelis, kabliukas, masalu kombinacijos) ir mano kibimai eina kaip iš patrankos. Chemijos ar taip vadinamų " Boosterių" nenaudojau nes upė gyva ir tik mokėk pasiimti žuvį, visa paslaptis tempo pasirinkimas ir darbas su gyvų priedu padavimu į tašką mano atveju iš gyvų buvo dedama tik musės ir uodo truklio lervos, kiek ir ko dėti tikrai negaliu pasakyti, kadangi visas poreikis matomas žūklės eigoje, ant kabliuko tas pats masalas ir tik įvairios jų kombinacijos, kaip šalimais žūklavęs kolega sakė " turbūt pas tave dresuoti matyliai ir dzikai, kad taip neblogai kimba" taip, kad norėdamas pasinaudoti eteriu norėčiau padėkoti Liudui Zaikauskui už geriausiai dresuotus masalus ir beabejonės Feederfiching klubo kolegoms už suteikta naudinga informacija kuri padėjo produktyviai praleisti laiką.
Kaip straipsnio pradžioje rėkiau pavasaris taip ir dar kartą sveikinu visus su atėjusiu pavasariu, gerų laimikiu, nenutrauktų sistemų ir gerų emocijų,

SUSITIKSIME ANT KRANTO !!!
Attachments:
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: rimas, EDVD, marius76, Dalius, Saras

Vandens telkiniai aplink Kauną 18 Jun 2019 21:54 #11450

  • Gintas 123456789
  • Gintas 123456789's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur.
  • Posts: 46
  • Thank you received: 2
Sveiki kolegos patarkit Ira
ežeriukas dugnas apaugęs žolėmis ir žemės kartu su dumblu storas sluoksnis gaunasi bet tam ezeriuke gyvena nuo 0,5 kg ir į viršų karosai koke naudoti sistemele?
Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti.
The administrator has disabled public write access.

Vandens telkiniai aplink Kauną 18 Jun 2019 22:00 #11451

  • Gintas 123456789
  • Gintas 123456789's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur.
  • Posts: 46
  • Thank you received: 2
Ar pasiteisintu metod sistemele ?
Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti.
The administrator has disabled public write access.