FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Feederio rinktinės treniruotė

Š.m birželio 6d įvyko antroji feederio rinktinės treniruotė. Į treniruotę Malkų įlankoje susirinko visiškai pilna rinktinės sudėtis. Telkinys pasirinktas neatsitiktinai, Malkų įlankoje esančios žūklės sąlygos, labiausiai atitinka žūklės sąlygas Olandijoje.

 

DSC04758 Small

 

Rinktinės treniruotė vyko pagal kruopščiai suplanuotą trenerių planą. Kiekvienas turėjome užduotis. Mokinomės gaudyti ypač sudėtingomis sąlygomis, t.y itin plonais pavadėliais, kurių storis iki 0.10, kabliuko dydis ne didesnis nei 18nr, žūklės distancija toliau nei vidutinė, reikėjo gaudyti lengva šėryklėle, žuvį perkelti per  staigų skardį, o netoli kranto laukė žolių juosta, nuo dugno iki paviršiaus.

 

DSC04421 Small

 

DSC04431 Small

Į

Daug nemaloniu akimirkų ir nusivylimo buvo, atrodė tokiomis sąlygomis žvejoti neįmanoma, didžioji dalis mūsų laimikio taip ir nepasiekė kranto. Bet tokios sąlygos turi ir pliusų, grūdina žveją, išmoko kažko naujo.

 

DSC04452 Small

 

DSC04547 Small

 

Treneriai ne tik mums sportininkams kėlė uždavinius, bet ir patys atidirbinėjo labai svarbų darbą, tai reikalingos informacijos pateikimą - perdavimą sportininkams. Laiku priiminėjo atsakingus sprendimus, liepdami keisti distancijas, ieškoti perspektyvesnių "taškų", rinkti žuvį.

Taip visiems stengiantis ir dirbant, atsiranda pasitikėjimas, po truputį tampame vieninga komanda.

 

DSC04567 Small

 

Šioje treniruotėja siekti rezultatą, labai padėjo kokybiški jaukai ir aukščiausio lygio įrankiai.

 

DSC04309 Small

 

DSC04407 Small

 

DSC04293 Small

 

Kelios akimirkos iš žvejybos.

 

DSC04710 Small

 

DSC04722 Small

 

DSC04714 Small

 

DSC04647 Small

 

DSC04743 Small

 

Paulius spėjo ne tik žuvį traukti, bet dar ir savo patirtimi pasidalinti su mūsų kolege Agne.

 

DSC04446 Small

 

Pabaigai norisi tarti Ačiū rinktinės nariui, kuris mažiausiai matomas, bet atlieka milžinišką darbą, tai mūsų organizacinių reikalų vadybininkui Sergėjui.

 

Tai tiek trumpai iš mūsų treniruotės.

Mes stengiamės ir tikime, kad nenuvilsim Jūsų visų, palaikykite mus !

 

 

 

Новост и Форума

  • Šėryklos
  • ar yra naudojanciu dideles startioni jaukiniimo seryklas? ar sunku tokia serykla mesti didesni atstuma? kaip suprantu pagrinde jos skirtos tik stovintiems vandens telkiniams ? kiek vidutiniskai gali sverti prikimsta biraus jauko ?
  • Author Moonwalker
  • 21 мая 2020 15:15
  • B lygos cempionatas 2020m
  • Quote: Sveiki Kolegos. Dėl atšaukto LT čempionato turbūt žinote. Susidėjo daug niuansų, priimant tokį sprendimą. Dėl esamos situacijos, palikta teisė atskiroms savivaldybėms spręsti, ar išduoti leidimus, rengti viešus renginius. Dvi savivaldybės jau dabar atsisakė išduoti leidimus, varžyboms. Mastant apie visą sezoną, gali būti taip, kad dėl leidimų negavimo, neįvyks visi etapai, ko pasekoje nebus galutinio reitingo... Tikimybė išlieka, kad padaugėjus susirgimų skaičiui, bet kada gali būti įvesti apribojimai. Tad sudėjus visus pliusus ir minusus, ir juos pasvėrus. B lygos varžybos 2020m taip pat neįvyks. Bet tai nereiškia, kad neturėsite kur pasivaržyti, bus oficialių ir uždarų varžybų, kurias organizuos įvairūs klubai. Šį šeštadienį, draugiškos, uždaros , klubo Feedefishing varžybeles. Iskaitine zuvis tik auksle. Jei kas pasiilgote ir norite varzybu, parasykite man, galim priimti kelis žmones. Liūdna, be abejo, bet suprantama..tikėjausi šiemet save išbandyt, bet..bus gražaus laiko pasiruošimui kitiems metams ir tikiuosi tada susitiksim :)
  • Author Taute
  • 20 мая 2020 08:37
  • B lygos cempionatas 2020m
  • Sveiki Kolegos. Dėl atšaukto LT čempionato turbūt žinote. Susidėjo daug niuansų, priimant tokį sprendimą. Dėl esamos situacijos, palikta teisė atskiroms savivaldybėms spręsti, ar išduoti leidimus, rengti viešus renginius. Dvi savivaldybės jau dabar atsisakė išduoti leidimus, varžyboms. Mastant apie visą sezoną, gali būti taip, kad dėl leidimų negavimo, neįvyks visi etapai, ko pasekoje nebus galutinio reitingo... Tikimybė išlieka, kad padaugėjus susirgimų skaičiui, bet kada gali būti įvesti apribojimai. Tad sudėjus visus pliusus ir minusus, ir juos pasvėrus. B lygos varžybos 2020m taip pat neįvyks. Bet tai nereiškia, kad neturėsite kur pasivaržyti, bus oficialių ir uždarų varžybų, kurias organizuos įvairūs klubai. Šį šeštadienį, draugiškos, uždaros , klubo Feedefishing varžybeles. Iskaitine zuvis tik auksle. Jei kas pasiilgote ir norite varzybu, parasykite man, galim priimti kelis žmones.
  • Author rimas
  • 19 мая 2020 20:03
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve