FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Ritė Feeder'iui

Ritė Feeder'iui 24 мая 2018 10:17 #9516

  • Dzūkas
  • Dzūkas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 9
  • Thank you received: 1
darencas wrote:
Jai 80m netolima tai kiek pas tave tolima distancija ? Cia seip is smalsumo

Kaip ir sakiau - "salyginai netolima" ;)
Tolima distancija man virs 100 metru :)
Tai kaip del riciu, Darencai?
Bloga diena žvejyboje, geriau negu gera diena darbe.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 24 мая 2018 11:36 #9517

  • Navas
  • Navas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 5
Klausimas jau buvo iskeltas, bet paklausiu pakartotinai.
Kuri rite labiau tinkama Salmo Tournamentui 70?
Daiwa TDR 3012 ar 4012?
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 24 мая 2018 12:25 #9519

  • darencas
  • darencas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 246
  • Thank you received: 121
4012 tiks nes pirmas ziedas didelis pas tuornamentus
Dzukeli as ant kotu kuriuos naudoju 60m +- stovi ultegros 5500 dydzio
Last Edit: 24 мая 2018 12:30 by darencas.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 24 мая 2018 13:02 #9520

  • Dzūkas
  • Dzūkas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 9
  • Thank you received: 1
darencas wrote:
4012 tiks nes pirmas ziedas didelis pas tuornamentus
Dzukeli as ant kotu kuriuos naudoju 60m +- stovi ultegros 5500 dydzio

Ultegros, tai ultegros. Siaip norejau isgirsti nuomone, kodel 3012 (ne) tinkamos mano zvejybos salygomis ;)
Na o bet taciau, pabandysiu as sitas nindzias :) Nepateisins lukesciu - ieskosiu kazko kito. Bet kokiu atveju, rites jau nupirktos :woohoo:
Attachments:
Bloga diena žvejyboje, geriau negu gera diena darbe.
Last Edit: 24 мая 2018 13:04 by Dzūkas.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 24 мая 2018 15:19 #9521

  • Navas
  • Navas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 5
darencas wrote:
4012 tiks nes pirmas ziedas didelis pas tuornamentus
Klausimas buvo daugiau del patogumo. Kotas lengvas, tai nesinori jo labai apkrauti.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 24 мая 2018 17:29 #9522

  • darencas
  • darencas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 246
  • Thank you received: 121
tarp 3012 ir 4012 nera baisei didelis svorio skirtumas privalumas lengviau mesi del didesnio bugnelio antra daugiau valo surinksi sukdamas trecia cia ne spiningas kad vaikytis balanso nori lengvos ir tvirtos paziurek shimano aero c14 su perdavimu 4.8 jos jau nuimtos nuo gamybos bet ebay dar yra pardavime kaip tik tokia rituke ir stovejo pas mane ant 70tuko
Last Edit: 24 мая 2018 17:31 by darencas.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 25 мая 2018 09:52 #9525

  • Dzūkas
  • Dzūkas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 9
  • Thank you received: 1
darencas wrote:
tarp 3012 ir 4012 nera baisei didelis svorio skirtumas privalumas lengviau mesi del didesnio bugnelio antra daugiau valo surinksi sukdamas trecia cia ne spiningas kad vaikytis balanso nori lengvos ir tvirtos paziurek shimano aero c14 su perdavimu 4.8 jos jau nuimtos nuo gamybos bet ebay dar yra pardavime kaip tik tokia rituke ir stovejo pas mane ant 70tuko

Aciu uz argumentuota nuomone. Turbut ir noredamas negaleciau su tavim nesutikti :)
Na bet viena punkta paminejai, del ko as rinkausi 3012, o ne 4012 - tai rites svoris. Tie 80 gr. skirtumo tarp ju, nera visai mazai. Aisku, suprantu, kad feederis tai ne match'as - laikyti rankose ilgai nereikia, na bet kai kotas sveria vos 200 gr., kazkaip nesinori apkrauti jo sunkesne rite. Cia turbut kiekvienam pagal skoni ;)
O siaip tos Ninja 3012 smagios pasirode - vakar uzsidejau ant kotu, suvyniojau vala, tik reikia sulaukt vakaro, kad zvejyboj isbandyciau ;)
Bloga diena žvejyboje, geriau negu gera diena darbe.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 25 мая 2018 15:11 #9526

  • darencas
  • darencas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 246
  • Thank you received: 121
Daiwa ninja 4012 stovi ant acolitu 12ft o jie lengvesni uz tuornament ;) ir jokio diskamforto bet jau rites juk ysigyjai pazvejosi ir pasikeisi i didesnes cia tik laiko klausimas :P
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 25 мая 2018 17:59 #9527

  • Eureja
  • Eureja's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 52
  • Thank you received: 1
Na ant acolitu nedeciau daiwos 4000 ritės nebent , iš LT serijos , nes kažkaip koto svoris 170g ir rite 400g man kažkaip apsurdas, tada kam tas acolaitas? Vistiek įrankis delikatus norėtųsi ir rites tokios, na bet čia kikvienam savo
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 25 мая 2018 20:05 #9528

  • darencas
  • darencas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 246
  • Thank you received: 121
Cia juk ne spiningas kad balansus gaudyt pasikabini kokiu 50 gr serykla plius pasariukas ir kur tada balansai ?
Suprasciau jai bandytume viena matyliuka uzmest su kabliuku tada taip kolegos visiskai sutinku kuo lengviau delikaciau
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 25 мая 2018 22:13 #9529

  • Eureja
  • Eureja's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 52
  • Thank you received: 1
Čia kiekvieno nuomone yra! Mano tokia kokia išskiau, stajake gaudau daiwa 3000, upej 4000, ir jokių nusiskundimų nėra jau kelintą sezoną.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 17 июнь 2018 22:37 #9667

  • Mantas
  • Mantas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 1
Sveiki, sumaniau išbandyti sau visai naują žvejybos būda, tai įsigijau paprastą 3,6 m feederiuką, kurio užmetimas iki 90 g. Į pirmas žvejybas užsikabinau seną spininginę ritę, bet ji nepakėlė krūvio ir dėl amžiaus ar silpnumo subyrėjo. Taigi galbūt galėtumėt patarti kokią ekonominę ritę pradedančiajam? Bei kokių dydžių rites patartumėt rinktis? :)
P.S. žinau, kad iškils pasiūlymas rinktis iškart brangesnę ir geresnę, tiesiog kolkas dar norisi geriau pažinti kas patinka, kas ne. Be to, dar nemažai reik išmokti feeder srity. :D
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 18 июнь 2018 09:18 #9669

  • Renatas
  • Renatas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 282
  • Thank you received: 97
Imk Daiwa Ninja 4012A ir busi patenkintas.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Mantas

Ritė Feeder'iui 18 июнь 2018 09:48 #9670

  • Dzūkas
  • Dzūkas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 9
  • Thank you received: 1
Mantas wrote:
Sveiki, sumaniau išbandyti sau visai naują žvejybos būda, tai įsigijau paprastą 3,6 m feederiuką, kurio užmetimas iki 90 g. Į pirmas žvejybas užsikabinau seną spininginę ritę, bet ji nepakėlė krūvio ir dėl amžiaus ar silpnumo subyrėjo. Taigi galbūt galėtumėt patarti kokią ekonominę ritę pradedančiajam? Bei kokių dydžių rites patartumėt rinktis? :)
P.S. žinau, kad iškils pasiūlymas rinktis iškart brangesnę ir geresnę, tiesiog kolkas dar norisi geriau pažinti kas patinka, kas ne. Be to, dar nemažai reik išmokti feeder srity. :D

Abiems naujiems kotams isigijau vienodas Daiwa Ninja 3012 - pirmas ispudis is dvieju zvejybu labai neblogas. Labai dideliu laimikiu su siom ritem dar neturejau, bet su 2 kg karpiais susitvarko puikiai :) Esant reikalui, metimas gali buti pakankamai tolimas, galios irgi uztenka, mano akimis ziurint.
Bloga diena žvejyboje, geriau negu gera diena darbe.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Mantas

Ritė Feeder'iui 11 авг 2018 22:57 #9966

  • Stas
  • Stas's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 39
  • Thank you received: 8
Yra kas jau isbandes preston centris rites ant feederiu?
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 12:23 #9974

Sveiki zvejai esu naujas siame tinklapyja norejau jusu tokios konsultacijos turiu du feeder tipo kotus Shimano Speedcast longcast 14 uzmetimas 120g , su jais gaudau pagrinde nemunas karpynai ant ju uzdejas Shimano Aero Feeder rites man kazko truksta is ju greicio jegos ( bei metant man gana daznai su jomis uzsilenkia lankelis nezinau kas tai ar brokas rites ar ji netinkama tokiems svoriams neisiaiskinu ) gal jus kazka zinote ar susidure su tuo , tiesiog galvoju jas pakeisti ka jus manote ar galetumete rekomenduoti. Aciu is anksto
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 12:50 #9975

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
Arturasssss wrote:
Sveiki zvejai esu naujas siame tinklapyja norejau jusu tokios konsultacijos turiu du feeder tipo kotus Shimano Speedcast longcast 14 uzmetimas 120g , su jais gaudau pagrinde nemunas karpynai ant ju uzdejas Shimano Aero Feeder rites man kazko truksta is ju greicio jegos ( bei metant man gana daznai su jomis uzsilenkia lankelis nezinau kas tai ar brokas rites ar ji netinkama tokiems svoriams neisiaiskinu ) gal jus kazka zinote ar susidure su tuo , tiesiog galvoju jas pakeisti ka jus manote ar galetumete rekomenduoti. Aciu is anksto
sitos rites tikrai ne tokiems kotams jos greitos bet lab slabnos,pats tokia rite turiu tai man 40gr karmuskes dar normaliai tempia o jai reikia sunkesnes karmuskes tai ranka greit pavargsta.imk shimano ultegra 5500 ir bus kaiptik
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 13:26 #9976

  • asnetoks
  • asnetoks's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Member
  • Giedrius.M
  • Posts: 637
  • Thank you received: 277
Dzūkas wrote:
darencas wrote:
Jai 80m netolima tai kiek pas tave tolima distancija ? Cia seip is smalsumo

Kaip ir sakiau - "salyginai netolima" ;)
Tolima distancija man virs 100 metru :)
Tai kaip del riciu, Darencai?
Seip nuotaikai pakelti,100 m.tai paimi meskeria i ranka ir laisvai nubegi ta atstuma :cheer:
FeederFishing Team
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 15:31 #9977

O sakykite nesat susidure su tuo kad daznai metant serykla su pasaru daznai uzsikerta lankelis ? sioms ritems
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 18:05 #9978

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
Arturasssss wrote:
O sakykite nesat susidure su tuo kad daznai metant serykla su pasaru daznai uzsikerta lankelis ? sioms ritems
metant uzsilenkia ar kaip?siaip apart jos silpnumo kitokiu minusu nepastebejau
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 19:28 #9980

:( taip metant ir nukerta vala nezinau kazkaip man ten ydomiai ir su abiem gal kazka ne taip darau , nu nezinau ka galima ne taip daryti tiesiog atlenki lankely ir meti :cheer: nezinau man ten kazkas keisto
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 19:31 #9981

dabar jas nusiemes studijuoju kaip jos atlenki lankely ko kitos rites neturi tarkim kaip turiu ant lengvu feeder kotu Stradic rites jos to neturi tarkim Stradicu atlenki lankely ir bugnas lieka toja pacioja pozicijoje o tarkim siu riciu Aero bugnas sukasi atlenkus lankely viena rata tada sustoja sakau gal tas man trugdo reikia metant bugna atstatyti y ta pozicija kad jis nejudetu nezinau kazkaip visokiu minciu :silly:
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 13 авг 2018 19:49 #9982

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
Arturasssss wrote:
dabar jas nusiemes studijuoju kaip jos atlenki lankely ko kitos rites neturi tarkim kaip turiu ant lengvu feeder kotu Stradic rites jos to neturi tarkim Stradicu atlenki lankely ir bugnas lieka toja pacioja pozicijoje o tarkim siu riciu Aero bugnas sukasi atlenkus lankely viena rata tada sustoja sakau gal tas man trugdo reikia metant bugna atstatyti y ta pozicija kad jis nejudetu nezinau kazkaip visokiu minciu :silly:
o ijungtas tas atbulines eigos stabdys?siaip jis turi buti vietoje ir niekur nesukti
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 авг 2018 14:08 #10037

  • Moonwalker
  • Moonwalker's Avatar
  • OFFLINE
  • Patyres žvejys
  • Posts: 131
  • Thank you received: 4
Gal kas gaudote stradicu raudonuoju? ar esate patenkinti? kuo skiriasi 4000 fb nuo 4000xg apart perdavimo greicio? kuria geriau pasirinkti? ant lengvo feederiuko
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 авг 2018 22:53 #10042

  • Karolis
  • Karolis's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 51
  • Thank you received: 3
Naudoju 4000xg and drennan acolyte , nusiskundimu jokiu ideali rite 99cm susukimas stabdis idelus..
Draugas pasieme 4000fb rite tai pat ideali,
Skirtumai, surenka valo siek tiek maziau, ir truputi sunkesne , zvejybai itakos neturetu buti jokios (apart susukimo) bet kuriuo atveju abi lengvos.
The administrator has disabled public write access.