FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Ritė Feeder'iui

Ritė Feeder'iui 22 апр 2017 08:04 #5895

  • valdemar
  • valdemar's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 47
  • Thank you received: 15
Vienas pliusas kad Veneto turi apvalia metaline klipsa
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 26 апр 2017 12:17 #6014

  • Dikanas
  • Dikanas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 244
  • Thank you received: 74
Toliau pildau arsenala,renkuosiu rite SPRO RedArc beda ta kad niekur nerandu info kiek sita rite surenka valo,gal yra kokia info?
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 26 апр 2017 12:21 #6015

  • Diablo
  • Diablo's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 181
  • Thank you received: 74
Turiu red arc, gold arc 4000. Ant mediumo ir pikerio puikiai tiks, gal daugiau pikerio.Vinioja kazkas apie 0.80 m. Atgaudziau 2 sezonus, dirba kaip bitės.
Dikanas wrote:
Toliau pildau arsenala,renkuosiu rite SPRO RedArc beda ta kad niekur nerandu info kiek sita rite surenka valo,gal yra kokia info?
Last Edit: 26 апр 2017 12:59 by Diablo.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: rimas

Ritė Feeder'iui 26 апр 2017 17:36 #6018

  • Kabliukas
  • Kabliukas's Avatar
  • OFFLINE
  • Patyres žvejys
  • Posts: 99
  • Thank you received: 15
Apie kuri dydi kalbate? 4 dydis suka apei 75 cm.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 16 июнь 2017 22:23 #6650

Sveiki vyrai,ka gero galit papasakot apie rite PENN Battle 2,4000 dydis.;)
Last Edit: 16 июнь 2017 22:28 by Andrius26.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 11:37 #6716

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 24
  • Thank you received: 1
Gal kas naudojate tokia rite ir galite atsiliepimais pasidalinti?
Attachments:
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 11:47 #6717

  • Mode
  • Mode's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 23
  • Thank you received: 12
naudoju sita rite jau trecias menuo ir jokiu nusiskundimu kolkas neturiu.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Domas

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 12:23 #6718

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 24
  • Thank you received: 1
Mode wrote:
naudoju sita rite jau trecias menuo ir jokiu nusiskundimu kolkas neturiu.
kokius svorius metai?man kas lb patinka joje,tai svoris,bet va galvoju ar tas jos lengvumas nebus jos trukumas...jegos turi,nekliba traukiant stambia zuvi?
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 12:50 #6719

  • valdemar
  • valdemar's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 47
  • Thank you received: 15
O kokia zuvi tu vadini stambia
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 13:08 #6720

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 24
  • Thank you received: 1
valdemar wrote:
O kokia zuvi tu vadini stambia
na daznai isvaziuoju i komercini tvenkini pazvejot,tai buna uzkimba keliu kg karpis,tai vat idomu kaip tvarkytusi su tokia zuvim.keliu kg karpis gal ir nera stambi zuvis,bet kaip tiesiog zuvis mano manymu yra stambi zuvis
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 13:21 #6721

  • valdemar
  • valdemar's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 47
  • Thank you received: 15
Cia daug priklauso nuo valo ,pavadelio ,kabliuko ir technikos dirbti su rite istraukant zuvi
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 14:02 #6722

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 24
  • Thank you received: 1
valdemar wrote:
Cia daug priklauso nuo valo ,pavadelio ,kabliuko ir technikos dirbti su rite istraukant zuvi
na supratu kad viska galima su viskuo istraukt,bet vistiek yra irankiai pritaikyti konkreciam zukles budui ar zuvies dydziui ar metamam svoriui,tai ir idomu ar si rite labiau tinka kaip sakant sportinei zuklei kur zuvies dydziai daznai buna nedideli ar ir nebijo didesniu apkrovu jei uzkimba stambesne zuvis
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 16:55 #6723

  • Mode
  • Mode's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 23
  • Thank you received: 12
nieks per jega netraukia zuvies,tam yra kaip sakoma pompavimas.. as ir su 2000 dydzio rite istraukciau 10 kg karpi ir nieko ritei neatstiktu..nereik sukti per jega..aktualiau yra seryklos svoris,kokio svorio serykla rite gali tempti komfortiskai.. galiu pasakyti,kad maver 4000 modelio rite 40 gramu serykla tempia gan nesunkiai,didesniu nebandziau svoriu,bent jau prie 40 gr seryklos dirba gerai... nieks ten netraska,nebarska, bent jau man, uz visus garantuoti negaliu
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 июнь 2017 16:56 #6724

  • Mode
  • Mode's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 23
  • Thank you received: 12
Mode wrote:
nieks per jega netraukia zuvies,tam yra kaip sakoma pompavimas.. as ir su 2000 dydzio rite istraukciau 10 kg karpi ir nieko ritei neatstiktu..nereik sukti per jega..aktualiau yra seryklos svoris,kokio svorio serykla rite gali tempti komfortiskai.. galiu pasakyti,kad maver 4000 modelio rite 40 gramu serykla tempia gan nesunkiai,didesniu nebandziau svoriu,bent jau prie 40 gr seryklos dirba gerai... nieks ten netraska,nebarska, bent jau man. Aisku, uz visus garantuoti negaliu
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 11 июль 2017 21:02 #6985

Kolektyvas, kap mislijat, Daiwa procaster EVO ar ninja (kalbu apie 4000dydį). Būtų komplektuojama prie Shakespeare mach 2xt feederių iki 90g :)

p.s. Šiuo metu naudoju Daiwa legalis 3000H, vos 5-6 kartus žūklėj buvo, parduodu jei kam reikia :)
Last Edit: 11 июль 2017 21:03 by MariusJa.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 11 июль 2017 21:08 #6986

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
MariusJa wrote:
Kolektyvas, kap mislijat, Daiwa procaster EVO ar ninja (kalbu apie 4000dydį). Būtų komplektuojama prie Shakespeare mach 2xt feederių iki 90g :)

p.s. Šiuo metu naudoju Daiwa legalis 3000H, vos 5-6 kartus žūklėj buvo, parduodu jei kam reikia :)

Abi rites geros, kiek atsimenu, procasteris turi daugiau 1 guoliu, jei yra galimybe, rinkis sia rite. Procasteri naudoju, blogo nieko negaliu pasakyti.
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 11 июль 2017 21:22 #6987

rimas wrote:
MariusJa wrote:
Kolektyvas, kap mislijat, Daiwa procaster EVO ar ninja (kalbu apie 4000dydį). Būtų komplektuojama prie Shakespeare mach 2xt feederių iki 90g :)

p.s. Šiuo metu naudoju Daiwa legalis 3000H, vos 5-6 kartus žūklėj buvo, parduodu jei kam reikia :)

Abi rites geros, kiek atsimenu, procasteris turi daugiau 1 guoliu, jei yra galimybe, rinkis sia rite. Procasteri naudoju, blogo nieko negaliu pasakyti.

www.chapmansangling.co.uk/daiwa-procaste...tch-reels~19452.html kad tų gulių ant visų 4 daugiau (pas ninja 4). Perdaviams Ninja mažesnis, kas man asocijuojasi su patvaresne rite (ieškau kad ne tik stovinčiam, bet ir srovėj žvejoti), ir būgnelis platesnis (nežinau kiek tai naudos duotų).

Žodžiu man jos ir panašios ir tuo pačiu skirtingos. Užtai ir sunku išsirinkti.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 21 авг 2017 20:37 #7278

  • Geckus
  • Geckus's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 5
  • Thank you received: 1
Sveiki,
Reiketu truputucio informacijos. Isigijau Drennan Acolite Distance 13 ft feederi, dabar ieskau jam rites.
Ziurejau Daiwa match winner 4012 ir daiwa tdr 4012. Kaip galvojate kuri geresne,nes kainos tai labai panasios? O gal dar kokiu geresniu alternatyvu siam kotui galetu buti?
Last Edit: 21 авг 2017 20:39 by Geckus. Reason: Klaidingas pavadinimas
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 22 авг 2017 12:26 #7284

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
Geckus wrote:
Sveiki,
Reiketu truputucio informacijos. Isigijau Drennan Acolite Distance 13 ft feederi, dabar ieskau jam rites.
Ziurejau Daiwa match winner 4012 ir daiwa tdr 4012. Kaip galvojate kuri geresne,nes kainos tai labai panasios? O gal dar kokiu geresniu alternatyvu siam kotui galetu buti?
ultegra 5500ci4 manau long distance butu kaiptik cia tik mano nuomone rinkis kas paciam, patinka ;) kaip distance feederis gali biski info apie ji nes galvoju kitam sezonui ji imti?
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 22 авг 2017 13:11 #7285

  • Geckus
  • Geckus's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 5
  • Thank you received: 1
Zinok dar daug negaliu ko pasakyti, praeita savaite tik gavau, buvau tik su svareliu pametyti. Kolkas tik geri pojuciai, labai gerai padare kad ziedeliu pamazino, labai lengvai valas bega, nera to jausmo ismetus kad kota paskui tempia biski stipriau uzsimojus. Meciau 20-120 gr svorius tai labai puikiai kolkas. Parasysiu veliau kai daugiau pazvejosiu, dabar rites jam ieskau :)
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Diablo

Ritė Feeder'iui 22 авг 2017 13:46 #7286

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
Geckus wrote:
Zinok dar daug negaliu ko pasakyti, praeita savaite tik gavau, buvau tik su svareliu pametyti. Kolkas tik geri pojuciai, labai gerai padare kad ziedeliu pamazino, labai lengvai valas bega, nera to jausmo ismetus kad kota paskui tempia biski stipriau uzsimojus. Meciau 20-120 gr svorius tai labai puikiai kolkas. Parasysiu veliau kai daugiau pazvejosiu, dabar rites jam ieskau :)
na pats blankas koks greitas?
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 22 авг 2017 14:26 #7287

  • Geckus
  • Geckus's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 5
  • Thank you received: 1
Nepasakyciau kad fast, tarp fast ir medium, truputeli drennanas islaike savo paraboliko savybiu
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 22 авг 2017 15:04 #7288

  • Renatass
  • Renatass's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 75
  • Thank you received: 8
Prie mano Drennan Acolyte Ultra 12ft sėkmingai prilipo daiwa tdm 4012 su 50 proc. nuolaida.
Prie Matrix Legend 13 ft koto super tiko Matrix Horizon 600 ritė, kurią pirkau gal už 140.
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 22 авг 2017 15:57 #7289

  • Geckus
  • Geckus's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 5
  • Thank you received: 1
Labai jau dideles tos ultegra ir horizon man jau atrodo, vos ne kaip mano karpines. Kazin kaip del laikiklio fuji to ant koto ar ne per dideles jos bus?
The administrator has disabled public write access.

Ritė Feeder'iui 22 авг 2017 16:18 #7290

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
Geckus wrote:
Labai jau dideles tos ultegra ir horizon man jau atrodo, vos ne kaip mano karpines. Kazin kaip del laikiklio fuji to ant koto ar ne per dideles jos bus?
jai galvoji zvejot 40-50m tai tikrai tau ju nereikia,bet kotas tai longcast tai ir rites reikia longcast,kotas tai tolimiems metimams yra gamintas tai ir ryte ziurek sekliu ir dideliu bugnu,ultegra ten turetu tilpti drasiai as ant superio buvau uzdejas prestono pcr 6000 tai be problemu tilpo,beto ant ultegros nereikes backingo vynioti,nu pats galvok nes kiek zmoniu tiek nuomoniu daryk kas tau patinka ir tik tau tinka nes nereiskia kad man patinka tai ir tau turi patikti :)
The administrator has disabled public write access.