FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Kaip priziurit meskeres, pintavala, rites

Kaip priziurit meskeres, pintavala, rites 2019-09-06 19:45 #11869

  • pauliakas
  • pauliakas avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 3
  • Gauta padėkų: 1
Labas vakaras, neradau tokios temos kur galėčiau paklausti, kaip prižiūrit savo meškeres, pintą valą ir rites

Aš pats esu pedantas, todel po kiek vienos savo žvejybos namuose valau blanką su šlapiu skudurėliu, žiedelius valau nuo purvo su spirito 70% servetėle.
Meškerės rankeną būna, kad užpylu skysto muilo ir išvalau su kempinėle poto gerai nuplaunu vandeniu.
Prieš sezoną sutepu meškerių sąndaras.

Dėl pintuko - pabaigoje žvejybos užmetu tolimą metimą ir su servetėle laikydamas pintą valą jį susuku atgal ant ritės, prieš sezoną impregnuoju jį su wd40

Del ričių - visados po žvejybos išvalau su šlapiu skudurėliu, kur neprieinu imu maza šepetuką ir su juo pravalau.
Prieš sezoną sutepu su ritėms skirtu tepalu.

Tai tiek. Manau taip instrumentai visados laikys ilgiau, o reikalui ęsant tokį ir parduot lengviau. Beto pasidalinkit savo patirtim prižiūrint įrangą Ačiū !

Pagarbiai Paulius.
Paskutinis taisymas: 2019-09-07 17:03 nuo pauliakas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kaip priziurit meskeres, pintavala, rites 2019-09-09 08:00 #11876

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
pauliakas parašė:
Labas vakaras, neradau tokios temos kur galėčiau paklausti, kaip prižiūrit savo meškeres, pintą valą ir rites

Aš pats esu pedantas, todel po kiek vienos savo žvejybos namuose valau blanką su šlapiu skudurėliu, žiedelius valau nuo purvo su spirito 70% servetėle.
Meškerės rankeną būna, kad užpylu skysto muilo ir išvalau su kempinėle poto gerai nuplaunu vandeniu.
Prieš sezoną sutepu meškerių sąndaras.

Dėl pintuko - pabaigoje žvejybos užmetu tolimą metimą ir su servetėle laikydamas pintą valą jį susuku atgal ant ritės, prieš sezoną impregnuoju jį su wd40

Del ričių - visados po žvejybos išvalau su šlapiu skudurėliu, kur neprieinu imu maza šepetuką ir su juo pravalau.
Prieš sezoną sutepu su ritėms skirtu tepalu.

Tai tiek. Manau taip instrumentai visados laikys ilgiau, o reikalui ęsant tokį ir parduot lengviau. Beto pasidalinkit savo patirtim prižiūrint įrangą Ačiū !

Pagarbiai Paulius.
tada tau lieka laiko zvejybai? :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kaip priziurit meskeres, pintavala, rites 2019-09-09 17:58 #11887

  • pauliakas
  • pauliakas avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 3
  • Gauta padėkų: 1
Žinoma, tas procesas nėra fainas, bet malonu turėti švarius instrumentus, kas dėl užgaišto laiko viskas namie daroma ir visiškai nedaug užgaišti, apie 20min.

;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: valdemar

Kaip priziurit meskeres, pintavala, rites 2019-09-10 18:47 #11902

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
pauliakas parašė:
Žinoma, tas procesas nėra fainas, bet malonu turėti švarius instrumentus, kas dėl užgaišto laiko viskas namie daroma ir visiškai nedaug užgaišti, apie 20min.

;)
na meskeres kamstine dali ir rite po zvejybos nusivalau truputi bet su Valais tikrai nezaidziu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.