FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Mūsų feederiai

Mūsų feederiai 2018-03-18 17:32 #8924

• Stas
  • Stas avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 6
Nelabai randu prekyboje pas mus, turi gal pas save?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2018-03-19 23:11 #8931

• Tautve
  • Tautve avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Na Garbolino fanai kas ka gali papasakot apie Garbolino g -system13/14 ft 150/200g.? Galvoju Nemunui imti.. tik ar ne per galingas..

Mūsų feederiai 2018-03-20 19:51 #8934

• Jaxon
  • Jaxon avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 2
Sveiki, galvoju isigyti Maver Genesis Pro 3.6m ,3+3, 85g. Cia bus mano pirmas fideris zvejybai stovinciame ir nesrauniose upese. Daug metu zvejojau pludine, paskutinius 10 metu buvau spiningo fanas (dzigavimas Kupiskio mariose pagrinde). Bet laikas bega nenumaldomai, jaunyn neinu ir kilo noras pabandyti ramesni, seslesni zvejybos buda-fideri. Ar neprasoviau pro sali rinkdamasis savo pirma fideri? Gal rimas daugiau gali pakomentuoti, ar tas kas turi ir gaudo tokiu? Mano distancijos pagrinde bus apie 40 metru,gyliai 4-5 metrai.
P.S. niekur nerandu kokia koto linkimo akcija...

Mūsų feederiai 2018-03-20 20:50 #8935

• rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 2728
  • Gauta padėkų: 1610
Jaxon parašė:
Sveiki, galvoju isigyti Maver Genesis Pro 3.6m ,3+3, 85g. Cia bus mano pirmas fideris zvejybai stovinciame ir nesrauniose upese. Daug metu zvejojau pludine, paskutinius 10 metu buvau spiningo fanas (dzigavimas Kupiskio mariose pagrinde). Bet laikas bega nenumaldomai, jaunyn neinu ir kilo noras pabandyti ramesni, seslesni zvejybos buda-fideri. Ar neprasoviau pro sali rinkdamasis savo pirma fideri? Gal rimas daugiau gali pakomentuoti, ar tas kas turi ir gaudo tokiu? Mano distancijos pagrinde bus apie 40 metru,gyliai 4-5 metrai.

Pasirinkimas puikus, tikrai smagu iranki turesi, esant reikalui virsuneliu LT yra, tai didelis pliusas. Plonas , lengvas, kaip pirmas feederis, tikrai geras. Lauksime ispudziu is pirmu zvejybu feederiu ir reportazu ;)
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Jums padėkojo šie nariai: Jaxon

Mūsų feederiai 2018-03-21 07:35 #8938

• Sibekinis
  • Sibekinis avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 61
  • Gauta padėkų: 23
Jaxon parašė:
Labai geras pasirinkimas, tikrai neprasoviai. Kaina/kokybe pirmam feederiui pats tas. Kaip Rimas minejo, LTU nera problemu su virsunelem (dazniausiai pradedantis zvejai virsuneles lauzo gana daznai, nors ir patyre lauzo ne ka prasciau :), bet cia jau manau del skubejimo/atsipalaidavimo :), tai irgi didelis privalumas.
Jums padėkojo šie nariai: Jaxon

Mūsų feederiai 2018-03-23 00:50 #8961

• Jaxon
  • Jaxon avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 2
Maveriukas jau namie :) Aciu Rimui ir Sibekinis ,kad padejote apsispresti ! Gal gi jau gamta pagaliau leis pradeti atviro vandens sezona-labai norisi isbandyti kota...Rite uzdejau Ryobi Ecusima 4000-balansas puikus,centras gaunasi kur baigiasi rankena ir prasideda blankas.
Paskutinis taisymas: 2018-03-23 00:58 nuo Jaxon.
Jums padėkojo šie nariai: rimas

Mūsų feederiai 2018-03-23 19:43 #8969

• asnetoks
  • asnetoks avataras
  • Neprisijungęs
  • Platinum Member
  • Giedrius.M
  • Žinutės: 558
  • Gauta padėkų: 228
IMG_1027.jpg

Sveiki,pasidalinsiu ispudzeis izbandzius nauja salmo gamini"feeder concept tournament river 130"paemus kota i rankas jauciasi kad irankis galingas,visi ziedai kaip ir T100 islengvinti ir dideli,ant tipsu ziedelei isdidinti tad soko mazgas praeis be problemu,bandziau metiti su 120 gr.serikla + jaukas sunkesniu neturejau,galiu pasakiti kad toks svoris jam neriba galios rezervas didelis drasei galejo uzrasiti 150,metasi super tad tolimi metimai 60 m+ jokiu problemu,jauciasi kad zuvies smugius kotas atidirbines gerai,manau tokiom upem kaip Nemunas ar Skirvyte idealus,liginant su panasiu parametru browning sphere abu sie kotai savo parametrais labai panasus ar beveik nesiskiria,jei leidzia galimibes ir galvojat apie hevy fideri sis kotas vertas demesio

IMG_1031.jpg
FeederFishing Team
Paskutinis taisymas: 2018-03-23 19:46 nuo asnetoks.
Jums padėkojo šie nariai: rimas, EDVD, Munnia, sergej, Dalius

Mūsų feederiai 2018-03-23 19:43 #8970

• asnetoks
  • asnetoks avataras
  • Neprisijungęs
  • Platinum Member
  • Giedrius.M
  • Žinutės: 558
  • Gauta padėkų: 228
.
IMG_1031_2018-03-23.jpg
FeederFishing Team
Paskutinis taisymas: 2018-03-23 19:52 nuo rimas.
Jums padėkojo šie nariai: Renatas, Dalius

Mūsų feederiai 2018-04-03 18:09 #9101

Rimai kaip snekejom atsisakiau imti tuos du kotus.Gal gali pasiulyti kitus tinkamus skirvytei . Biudzetas mazdaug 400 dviems kotams [noriu pirkti du vienodus]

Mūsų feederiai 2018-04-16 12:41 #9187

• TomSim
  • TomSim avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 1
Sveiki,

noriu įsigyti pirmą savo feederį. Žvejojama būtų stovinčiam vandeny, Nevėžyje ties Kaunu. Nusižiūrėjau DAIWA NINJA X feeder 3,6m, 40-120. Norėjau pasitikslinti, gal esate kas bandę šį kotą? O gal iš vis be reikalo į jį dairausi? Nesinori labai nusilengvinti, bet ir kuolo nenoriu.

Ir kokio dydžio ritė turėtų būti tokiam kotui, 3000 ar 4000?

Mūsų feederiai 2018-04-17 20:00 #9205

• rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 2728
  • Gauta padėkų: 1610
Pradziai kotas tinkamas, nors uz siuos pinigus Vilzhanka Optima butu gerokai kokybiskesnis, rite imk 4000, bus visiems gyvenimo atvejams, tik neimk labai greitos, kad perdavimas nebutu greitesnis nei 5;2;1
TomSim parašė:
Sveiki,

noriu įsigyti pirmą savo feederį. Žvejojama būtų stovinčiam vandeny, Nevėžyje ties Kaunu. Nusižiūrėjau DAIWA NINJA X feeder 3,6m, 40-120. Norėjau pasitikslinti, gal esate kas bandę šį kotą? O gal iš vis be reikalo į jį dairausi? Nesinori labai nusilengvinti, bet ir kuolo nenoriu.

Ir kokio dydžio ritė turėtų būti tokiam kotui, 3000 ar 4000?
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...