FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Mūsų feederiai

Mūsų feederiai 2016-12-08 19:31 #3736

  • Diablo
  • Diablo avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 181
  • Gauta padėkų: 74
Štai ir Lenkai, o aš galvojau problemų didelių nebus kad tik pinigų užtektų :unsure:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-08 19:37 #3737

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
Diablo parašė:
Štai ir Lenkai, o aš galvojau problemų didelių nebus kad tik pinigų užtektų :unsure:

Brangiu daigtu niekas nenori prisipirkti ir laikyti, kol sulauks kliento, tad nieko keisto, todel sunku siuos kotus ir nupirkti. Ateinanciam sezonui su kotais , turbut viskas, nors...:))) Kas noresit isigyti, kreipkites, galesit apziureti, kad zinotumet ka perkat.
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dikanas

Mūsų feederiai 2016-12-16 20:29 #3883

  • schirke
  • schirke avataras
Sveiki, visdelto beveik apsisprendziau del keliu kotu, bet dar noretusi atsiliepimu, planuoju pirkti Maver skyline 3m kanalam nedickiem visokiem, artimaj ezeruose ir pns. Ir dar vienas I skirvyte bei birstona Maver skyline 3.90 uzmetimas iki 100, ar pakaks Jo sitiem telkiniam? Gal kas naudojat galit apsviest? :) Aciu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-16 20:44 #3884

  • valdemar
  • valdemar avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 47
  • Gauta padėkų: 15
Matrix Legend 110 gr 360 arba truputi pigesnis Carboflex 120gr 390. Dabar Vilniui Anglingoj iki 25 procentu nuolaidos. Kaina tokia kaip ir Maver Skylyne o kokybe kaip man atrodo Legendo geresne.Cia tik mano nuomone
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-16 20:50 #3885

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
valdemar parašė:
Matrix Legend 110 gr 360 arba truputi pigesnis Carboflex 120gr 390. Dabar Vilniui Anglingoj iki 25 procentu nuolaidos. Kaina tokia kaip ir Maver Skylyne o kokybe kaip man atrodo Legendo geresne.Cia tik mano nuomone

Gal galima konkreciai punktais kuo kuris geresnis ar blogesnis ? T.y svoriai, blanko darbas, ziedai, virsuneles, dizainas, rites laikiklis???
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-16 20:58 #3886

  • valdemar
  • valdemar avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 47
  • Gauta padėkų: 15
Rimai cia tik mano nuomone ,atsiprasau jeigu kazkas ne taip,bet LEGENDAS tikrai is pirmo karto prilipo prie ranku
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: rimas

Mūsų feederiai 2016-12-16 21:02 #3887

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
valdemar parašė:
Rimai cia tik mano nuomone ,atsiprasau jeigu kazkas ne taip,bet LEGENDAS tikrai is pirmo karto prilipo prie ranku

Viskas ok, kiekvieno nuomone ir pasirinkimas gerbiamas. Pats nuo sausio menesio Matrix produkcija prekiausiu, tad idomu isgirsti realius skirtumus ;) tik tiek.
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-17 13:10 #3890

  • schirke
  • schirke avataras
Na kad ir legendos kaina beroc 170e ir kiek zinau 3.90 neturit dabar. O tam paciam ir maveriui galima paprasyt nuolaideles :) bet taip ir negavau atsakymo del koto :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-17 16:56 #3896

  • libaranaus
  • libaranaus avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 183
  • Gauta padėkų: 162
schirke parašė:
Na kad ir legendos kaina beroc 170e ir kiek zinau 3.90 neturit dabar. O tam paciam ir maveriui galima paprasyt nuolaideles :) bet taip ir negavau atsakymo del koto :)

as Maverio skyline naudoju 3.30m ir 3.90 iki 100 gramu. Viskas su jais gerai, gali virsune dar dasipirkt galingesne ir tada is viso bedos nematysi. Tik jeigu turi dekla, paziurek, kad 3.30 ar tu 3 m imtum, tilptu i dekla, nes dvieju daliu jie ilgesni transportavimui. Pvz mano 3.30 nelenda i dekla 1.65m.. Apie 167 jo transportavimo ilgis man rodos. Galesciau duoti palankstyti kada, nuolaidu gautum manau visur, jeigu is Vilniaus, parasyk man, paorganizuociau Skyline'am nuolaida.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-17 19:30 #3897

  • Diablo
  • Diablo avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 181
  • Gauta padėkų: 74
Turiu as Matrix Horizon feeder 3.9m tiksliau 4.0 100g. kaina kažkas apie 230€. Labai fainas kotas serykla 90+ pasaras be problemu meta dar ir rezervas yr. Meta labai tiksliai, is pat pradžiu nelabai patiko jis man bet kuo daugiau gaudžiau tau labiau perpratau, dabar labai patinką ir žuvį laiko labai gerai, siektiek sunkokas norėtusi lengvesnio. Žinoma norėsis Browning pabandyti, jei Rimas kada prie progos atvež.
Paskutinis taisymas: 2016-12-17 19:36 nuo Diablo.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-17 19:36 #3898

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
Be problemu, bet kada, apziureti, pabandyti, bet ne zvejoti :))))
Diablo parašė:
Turiu as Matrix Legend 3.9m tiksliau 4.0 100g. kaina kažkas apie 230€. Labai fainas kotas serykla 90+ pasaras be problemu meta dar ir rezervas yr. Meta labai tiksliai, is pat pradžiu nelabai patiko jis man bet kuo daugiau gaudžiau tau labiau perpratau, dabar labai patinką ir žuvį laiko labai gerai, siektiek sunkokas norėtusi lengvesnio. Žinoma norėsis Browning pabandyti, jei Rimas kada prie progos atvež.
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Diablo

Mūsų feederiai 2016-12-17 22:06 #3899

  • Dikanas
  • Dikanas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 244
  • Gauta padėkų: 74
Jei jau prakalbam apie kotus,parejo drennan superis nezinau ka jus laikot slanga ka grieztesnius kotus,bet papurcius superi pirmas ispudis,kad superis tikrai neatrodo kazkokia slanga,aisku dar nepabuvojes prie vandens,tad ispudziai tik papurtus taip atrodo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-17 22:24 #3900

  • Diablo
  • Diablo avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 181
  • Gauta padėkų: 74
Niekur neteko skaityti kad superis slanga, man jis pakankamai greitas. Puikus pirkinys, gero naudojimo, tikrai patiks kaip jis dirba, gaudau jau 3 sezonus nusiskundimų jokių neturiu, pokolkas.



Dikanas parašė:
Jei jau prakalbam apie kotus,parejo drennan superis nezinau ka jus laikot slanga ka grieztesnius kotus,bet papurcius superi pirmas ispudis,kad superis tikrai neatrodo kazkokia slanga,aisku dar nepabuvojes prie vandens,tad ispudziai tik papurtus taip atrodo
Paskutinis taisymas: 2016-12-17 22:27 nuo Diablo.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-22 13:37 #3930

  • Dikanas
  • Dikanas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 244
  • Gauta padėkų: 74
2017m naujiena Garbolino ALTIMA 3-PIECE FEEDERS domina 12-tukas,bet nerandu info apie sio koto svori :unsure: kadangi ciupinejes-purtes garbolino g-max 12-tuka kuris labai man prilipo ir jau nebegaminamas,uzsilikusiu neradau,viliuosiu,kad bus kazkas panasaus ALTIMA i G-MAX
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-28 16:13 #3979

  • Mike
  • Mike avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 17
  • Gauta padėkų: 4
Sveiki. Svarstau pirkti Salmo Tournamet, tik va neapsisprendžiu 90 ar 100. Kokia 90 reali viršutinė riba, ar pvz., 80 g. vidutinio dydžio šėryklą su jauku nesisaugant galima mesti? Jei galima, tai kiek dar sunkesnę, galima?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-28 16:24 #3980

  • Diablo
  • Diablo avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 181
  • Gauta padėkų: 74
Youtube, rusai testavo 90, tai žinok be jokiu problemu 90g.+ plius pasaras~20-30g. Tauramentas 100 sako daug kietesnis ir rezervas pas jį geras tik blogiau laiko didesnę žuvį nespėja jis amortizuoti.


Mike parašė:
Sveiki. Svarstau pirkti Salmo Tournamet, tik va neapsisprendžiu 90 ar 100. Kokia 90 reali viršutinė riba, ar pvz., 80 g. vidutinio dydžio šėryklą su jauku nesisaugant galima mesti? Jei galima, tai kiek dar sunkesnę, galima?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-28 17:56 #3983

  • asnetoks
  • asnetoks avataras
  • Neprisijungęs
  • Platinum Member
  • Giedrius.M
  • Žinutės: 637
  • Gauta padėkų: 277
Sveikas, pats gaudau su 100 kotu tai vienas is geriausiu kotu kuri galima nusipirkti LT metikas geras o ir zuvi laiko gerai vienu zodziu superinis kotas
FeederFishing Team
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2016-12-28 18:00 #3984

  • darencas
  • darencas avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 246
  • Gauta padėkų: 121
turiu du tuornamentus 100 ir 70 patiko abu kotai su 70tu pirmadieny meciau 80gr serykla plius pasaras tiesa atstumas nedidelis 30m meta drasei pavasariui bus dar 90tukas nupirktas buciau jau dabar paemes bet as kaip visad paveluoju dabar ju jau nebera :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2017-01-26 17:52 #4228

  • Dovydas
  • Dovydas avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 45
  • Gauta padėkų: 1
gal ira turinciu Maver Diamond arba skyline 14ft. kokie butu atsiliepimai :) kotas ezerui tolimam metimui butu naudojamas ir kauno marioms
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2017-02-02 18:59 #4273

  • Diablo
  • Diablo avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 181
  • Gauta padėkų: 74
Gal ką sudomins browning sphere labai geros nuolaidos iki -45%
www.fishingtackle24.de/lng/en/fishing-ro...sphere-feeder-l.html
Paskutinis taisymas: 2017-02-02 19:02 nuo Diablo.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2017-02-08 14:18 #4318

  • Dovydas
  • Dovydas avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 45
  • Gauta padėkų: 1
kokius kotus naudojat uzsiserymui :) mintis buvo nusipirkti pigu extra heavyka 14ft uzsiserymui,bet jeigu pigu kota paimsiu,nukentes ir taiklumas ir t.t kaip jus darot idomu :huh:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mūsų feederiai 2017-02-08 14:27 #4319

  • Diablo
  • Diablo avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 181
  • Gauta padėkų: 74
Viskas vyksta tuo pačiu kotu, kuriuo gaudau vėliau, pašėrimui galima naudoti lengvesnę disesnės talpos šeryklą.

Dovydas parašė:
kokius kotus naudojat uzsiserymui :) mintis buvo nusipirkti pigu extra heavyka 14ft uzsiserymui,bet jeigu pigu kota paimsiu,nukentes ir taiklumas ir t.t kaip jus darot idomu
Paskutinis taisymas: 2017-02-08 14:28 nuo Diablo.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dovydas

Mūsų feederiai 2017-02-09 07:06 #4320

  • libaranaus
  • libaranaus avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 183
  • Gauta padėkų: 162
Taip, vyksta viskas kaip parase Diablo, is pradziu su didesne serykla jeigu reikia pasiseri, o paskui ja greitai nusegi, prikabini ta su kuria gaudysi ir viskas. Kai kas kaip rimti zmones turi kelis gerus kotus, tai su vienu pasiseria, o kitas jau buna paruostas zuklei, t.y. su serykla kuria gaudysi, pavadeliu ir t.t.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dovydas

Mūsų feederiai 2017-02-10 19:19 #4335

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
Kolegos Olego mintys apie Maver feederius.


13002507.jpg


www.feederfishing.lt/straipsniai/100-maver-dugnines-meskeres
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: marius76

Mūsų feederiai 2017-02-11 15:30 #4336

  • sergej
  • sergej avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 55
  • Gauta padėkų: 5
nz kaip meskeres o dunaev pasarus su kalganovao chemija tikrai su mielu noru pabandiciau.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.